Järjehoidjad

Ahnus

Alternatiivsed nimed:

Greedventory on klassikaline RPG-mäng, mida saate mängida arvutis. Siinne graafika on pikslitud, mis on viimasel ajal paljude arendajate ja mängijate poolt nii armsaks saanud. Nii näeb pilt välja nagu veerand sajandit tagasi arendatud mängud. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja muusika sobib suurepäraselt mängu üldise stiiliga.

Inimestest ei saa alati kangelasi omal soovil. Just see raske saatus ootab teie tegelast.

Süžee on huvitav ja ebatavaline. Huumorit on palju. Lõigu ajal näete palju naljakaid stseene ja naljakaid dialooge. Isegi kurikaelad on siin nii naeruväärsed, et see tekitab naeratuse.

Sellele vaatamata on teile usaldatud kõige tõsisem missioon, maailma päästmine.

Edu saavutamiseks tuleb tähelepanu pöörata mitmele ülesandele:

  • Täitke õpetus ja peategelase juht
  • Avastage maagilist maailma, et leida võimsaimad relvad ja soomused ning materjale nende täiustamiseks
  • Lisage oma arsenali uusi surmavaid liigutusi
  • Tapa vaenlasi ja verejanulisi ülemusi

Need on vaid mõned raskustest, millega silmitsi seisate.

Tee eduni ei saa sel juhul olema lihtne. See ei puuduta ainult ilmselgeid vaenlasi, vaid ka peaaegu kõiki tegelasi, keda olete kohanud.

Peate olema vähetuntud isiksuste suhtes väga ettevaatlik. Keegi, kes alguses tundub sõbrana, võib hiljem sinu suhtes kurjalt käituda. Iga mängumaailma elanik on ahne ja raha eest kõigeks võimeline. Ärge olge liiga naiivne ja proovige pettus eelnevalt ära tunda. Kõik on nagu päriselus.

Mängu graafika on originaalne, pikslite stiilis, joonistatud käsitsi režiimis. Maailm näeb välja väga ebatavaline, mõnikord naljakas ja mõnikord üsna sünge.

Combat süsteem on keeruline. Lisaks trikkide ja loitsude tundmisele on vaja head reaktsioonikiirust. Paar klõpsu võib lahutada võidu kaotusest. Proovige lahingu ajal mitte raisata aega ja rünnata vaenlasi kõhklemata pikka aega. Lihtsalt vaenlastele helistamine ei tööta, keeruliste rünnakute jaoks peate kursorit kiiresti õigetes kombinatsioonides liigutama.

Vaenlaste tugevus suureneb, mida kaugemale jõuate.

Õppige uusi käike ja loitse. Taseme tõusmisel valige oskused, mis tunduvad teile kõige tõhusamad.

Vaadake iga tünni ja iga kivi alla, et te millestki ilma ei jääks. Leia legendaarsed relvad ja uuenda neid töökojas. Ka soomust saab mängu käigus vahetada vastupidavama vastu.

Kõige väärtuslikumad leiud on maagilised esemed, millest võib oma teelt päris palju leida. Igal neist on oma ainulaadsed omadused, mis võivad teile kasulikud olla või mitte.

Greedventoryt on lõbus mängida ja pärast mängusessiooni on hea tuju garanteeritud.

Greedventory tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Ostke mäng Steami portaalist või külastades arendaja veebisaiti.

Hakkake mängima kohe ja muutuge võitmatuks sõdalaseks maailmas, mis on täis pettust ja reetmist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more