Järjehoidjad

Grepolis - Vana-Kreeka

Alternatiivsed nimed: Grepolis, gripolis, Vana-Kreeka

Grepolis online mäng - on veebipõhine strateegia, mis kõik toimub Vana-Kreekas. Neil päevil, kui hea asukoht oli võti Olümpose jumalate õnne ja heaolu, kui kangelased antiikajast läbi suuri tegusid, siis tuleb anda ohjad väike Kreeka külas. Mängi Grepolis on huvitav. Sa alustad väike linn, kuid see on teie võimuses, et teda võimas jõud.

Mängida Grepolis vaja läbida tasuta registreerimist. Registreeri online mäng Grepolis ei võta palju aega. Aga mõne minuti pärast siis saab ainuvalitseja väikelinna, kes vajab teie abi!

Aasta antakse teile valida servereid, millest igaühel on omad piirangud. Nii, server MU, on piirmäär 150 mängijat liit. See server kasutab uue võidelda süsteemi. Kappa server pakub suuremat kiirust mängu, kuid suuruse piirang on 100 Alliance mängijad. Valides server sõltub võimalusi omandada mängukogemust - osalemine PVP-lahingud või mängida kõrgeimal raskusastmega.

Grepolis foorumil teie peamine ülesanne on parandada ja muuta see väike küla rikas poliitika, et tema ülevus ei möönavad isegi Ateenas ja Mykonos. Pöörduda oma linna võimsaks impeeriumi, sa pead võtma hoolivad majandusolukorrast oma küla, luua armee sõjakas ja merevägi, mis on vajalikud vallutamist uusi territooriume - lähimast saarest naabritega.

Sukeldu hämmastav maailm Vanas Kreekas, mis tähendab, te tunnete kõik kasuks Olümpose jumalate ja müütiliste olendite osalemise.

Esimene samm, et sa pead tegema, on tootmise organiseeritus vahendeid, et tagada oma küla toidukaubad ja ehitusmaterjalid. Online-mäng Grepolis põhilised vahendid on puit-, kivi-ja hõbe. Ekstraheerimiseks neid vahendeid ehitada saeveski, karjäär ja hõbedat miinid. Teine viis ressursside eraldamine - riisuda teistele külades. Vahendeid kasutada siis ehitamiseks hoonete linna vaja tõsta elatustaset.

Kuid peamine ressurss on meelevallas jumalad. Igal linnal on oma patroon jumalikkus, mis võib vastavalt elanike annetama oma kasuks ning valida teda üles. Teie patroon võib Athena - Jumalanna sõja Poseidon - jumal merele, Hera - abikaasa Zeus, Hades - allmaailma jumal või isegi majesteetlik Zeus - vast kõik jumalad Olympus. Jumalate soosivad saab kutsuda abi erinevate müütilised olendid. See võib olla Kentaurid või kükloop, Hydra või Minotauros, ja paljud teised.

Et teenida ja pakuvad kingitusi oma jumal on vaja ehitada templeid. Alates valides oma jumalik patroon sõltub suures piirkonnas õnne saadab teid rohkem. Poseidon, näiteks suudab omistaks te armu meri lahingud ja Athena kaitseb linna looduskatastroofide - maavärinate ja välk.

Strateegias oma vara mitte ainult ühe linna. Sul on võimalik luua uus linn, kaitstes neid oma vaenlasi. Samuti saate hõivata territooriumil ning läbi sõdade maal ja merel.

Erilist tähelepanu tuleb pöörata arengule oma väed. Enne sõda sa pead välja mõtlema, kõik strateegilised tugevused ja nõrkused ning kaaluma jõudude tasakaalu. Et näha, on kõige tõenäolisem stsenaarium, et sõda, mida saab kasutada simulaatori lahing. Aga ärge unustage - on tõeline lahing õnne ja tasakaalu ei ole alati sinu poolel vibu.

Samuti on väga oluline, et saata oma spioone uurida linnade vaenlased teada suurust vaenlase vägede ja sõjaliste plaanide vaenlane.

Oluline on ka kalalaevastiku arendamiseks. Kreeka - mereväe võim, kus suur hulk lahingud toimuvad avamerel. Lisaks hästi koolitatud laevastik ja vajadust kaubanduses. Teie käsutuses on varustatud kiire Läänemereteemalise BIREME ja demokraatia ajast, "tulekahju laevad" ja tõestatud transport laevad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more