Järjehoidjad

Grimlands

Alternatiivsed nimed: Grimlands

Grimlands Online - kliendi fantaasia mäng, mis on esimese isiku veeretaja, mis sündmuste arenemise maailmas postapokapsticheskom. Loos mängu kaetud katastroof inimkonna laastav maavärin. Need, kes on õnnelik või mitte õnn (seni teadmata! ) Ellujäämiseks sunnitud kohanema uute tingimustega elu radikaalselt erinev eelmistest. Kõik tavaline inimesed jäänud ainult mälestused. Nüüd oma mõtteid piirdu kuidas mitte kaotada olelusvõitluses ja saada vajalikke vahendeid. Lisaks kõik keeruliseks asjaolu, et uus maailm täis erinevaid mutante, olendid ja hull kuritegelikud jõugud. Haigutamine tõepoolest korraga! Kallid mängijad, relvastatud hambaid, osta usaldusväärne transport - ja rohkem! Sul on võimalik näidata kõigile, mida nad suudavad!

Play mäng Grimlands saab pärast allalaadimist ja installimist klient. Aga see eelneb Grimlands registreerimist. Et luua konto ametlikul kodulehel mängus peate täitma erivorm, mis sisaldab järgmist teavet: kasutaja nimi, e-posti aadress, parool. Samuti kontrollige, et mäng hõlmab Grimlands uudiskirja tellimise ja vastuvõtmise Kasutaja lepingu. Teine oluline punkt, mida ei tohiks ignoreerida oma püüdlustes kiiresti sukelduda põnevaid seiklusi - see on vajalik süsteemi nõuded gameplay. Teie arvuti peab vastama järgmistele parameetritele:

- Operatsioonisüsteem Windows XP / Vista / 7

- CPU Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Video GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) Radeon X1950 256MB

- 1GB RAM

- Vaba ruumi kõvakettal 6 GB.

Nii sattumist tundmatu maailm tulevikus, mida pead teadma, kui pead tegelema. Kõigepealt tuleb öelda, et teil on õigus valida endale elukutse. Grimlands mäng pakub sellise elukutse nagu röövel, relvameister, lihunik, insener. Mis liin areneb, sõltub ennast ja oma eelistused. Teiseks, sa pead aru saama, et relvade ja sõidukite tuleks parandada ja muuta, et tagada, et kaubad on teie käsutuses olid tõesti tõhus. Transport on jagatud kahte gruppi: Humvee ja andur. Ja siin on, kuidas asjad need - hoolitsedes iga mängija. Suhteliselt taskukohase relva valik on tõesti lai. Te mängida Grimlands ja kasutades ja-püstolid, kuulipildujad ja vintpüssi ja revolvri ja matšeetedega tüüp Nozhov, viidakkoveitsillä, messing sõrmenukkidega, pesapalli kurikad. Kolmandaks, sa ei tohi unustada asjaolu, et omandatud oskused vajavad pidevat uuendamist. Kui te lõpetate tahes oskuste tase langeb oluliselt, ja vastupidi, need oskused, mida kõige sagedamini kasutad, siis pidevalt areneda. Ja neljas - seda muidugi konstantne osa lahingutes teiste mängijatega vastuollu vile mutandid võitluseks ohtliku osalejate norovyaschie saanud ära eluliselt omandatud. PvP süsteem oma sort. Lahingud toimuvad absoluutselt kõik kohad. Ja kui teile tundub pisut põnevust - alla pimedusse Dungeons. Aga pange tähele, et seal on oh kuidas rasked ajad!

Iga tervis nõuab esinemist teatud materjale. Ilma ressursse paremini istuda ja mitte kunagi paati kõigutada. Hoolitse kõik vajalikud olemasolu ei ole nii raske, kui tundub esmapilgul. Pärast tonni kraami ümber, mille hulgas on võimalik alla laadida ja klaas, metallid, elektroonikajäätmed, plastist, biojäätmeid.

Grimlands saab mängida ja osana klanni. On teatud aspekte, mis nõuavad koordineeritud meeskonna tegevust. See, näiteks ehitus-või kaitse oluline objektide kohta. Ja see ei ole ainult kasu liitude loomine. Koos tegelikult lihtsam kinni hoida nii karm maailm, saada vajalikke vahendeid, et hävitada hordide mutandid.

Kui püüad lühidalt loetleda eeliseid Grimlands online, siis dünaamika sündmused, suur käsitöö süsteemi, töötada süsteem oskusi, muutmise aja ja transport relvi. Liitu kiiresti virtuaalne kogukond ja hääletada ise toote plussid Drago Entertainment. Ärge kartke pettumus, enne kui väärt projekt! Nautige oma tervist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more