Järjehoidjad

Grimvalor

Alternatiivsed nimed:

Grimvalor on põnev RPG-mäng mobiilseadmetele. Graafika näeb suurepärane välja. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt ja muusika muudab mängu väga atmosfääriliseks.

Täisväärtuslikke RPG-sid, mida saate kaasaskantavas vormingus mängida, pole nii palju, teie ees on üks neist.

Siit leiate huvitava loo, mis võib köita pikka aega.

Päästke Vallarise kuningriik pimeduse hordide eest. Seiklus algab kadunud kuninga otsimisega. Põgeneva monarhi leidmine pole keeruline ülesanne, kuid peagi selgub, et see ainult näib nii. Kuningriiki ümbritsevad igast küljest vaenlase armeed ja te peate tahes-tahtmata hoolitsema kõigi selle elanike päästmise eest.

  • Ritage oma tee läbi vaenlase okupeeritud maa
  • Reisige fantaasiamaailmas
  • Leidke maagiliste jõududega aardeid ja esemeid
  • Hävita oma vaenlased ja paranda oma võitlusoskusi
  • Täiendage oma relvi ja soomust
  • Õppige uusi loitse ja laiendage oma liigutuste arsenali
  • Avastage nende kohtade ajalugu, kuhu reisite

Kõik see võimaldab teil mängu ajal huvitavalt ja põnevalt aega veeta.

Enne alustamist tuleb läbida väike koolitus. Juhtimine on intuitiivne, seda on lihtne omandada. Seal on sätted, tänu millele iga mängija kohandab liidest nii, nagu talle sobib. Grimvalorit saab mängida puutetundliku ekraaniga, kuid see pole ainus võimalus, toetatakse Android-seadmetega ühilduvaid kontrollereid.

Ära kiirusta reisil. Avastage fantaasiamaailma iga nurka ja ärge jätke vahele peidetud kohti, kus saab peita palju väärtuslikke esemeid.

Müüge kaupmehele seda, mida te ei vaja, ja ostke uuendusmaterjale või uusi relvi.

Mäng on erinevate seadmete jaoks hästi optimeeritud. Piisava jõudlusega 3D-graafika rõõmustab ka kõige nõudlikumaid mängijaid.

Peate sageli tülitsema. Lisaks tavalistele vastastele kohtute bossidega. Nad on palju tugevamad ja nende võitmiseks peate mõtlema, milline taktika on kõige tõhusam. Kui te esimest korda ei võitnud, ärge heitke meelt. Proovige järgmine kord midagi muud ja õnnestub.

Kui tõstate oma iseloomu taset, on teil võimalus oskusi täiendada või uusi õppida. Tehke valik selle põhjal, milliseid tehnikaid lahingute ajal sagedamini kasutate.

Mäng ei vaja andmeedastuseks võrguühendust. Saate Vallarise kuningriigis ringi liikuda kõikjalt, isegi seal, kus teie operaatoril pole levi, kuid seadmete edenemise sünkroonimiseks on siiski vaja Interneti-ühendust.

Android-s saate

Grimvalori tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki. Mängu esimene peatükk on saadaval tasuta, kuid kogu mängu avamiseks peate maksma. Pühade ajal on teil võimalus kogu sisu allahindlusega avada.

Hakka mängima kohe ja mine seiklema ohtlikus, kuid kaunis fantaasiamaailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more