Järjehoidjad

Guild Wars 2

Alternatiivsed nimed: Guild Wars 2

Game Guild Wars 2 - klient multiplayer seiklusmängu žanri väljamõeldis. Kasutajad saavad maailma, kus on ärevust, sest kohutav ärkamine draakon. Eeldati, et see asi kunagi ärgata, aga juhtus midagi ootamatut. Lisaks nüüd Dragon kogunenud nii palju võimu, et võita see oleks väga raske. Ta tahab hävitada kõik, kes elavad fantaasiamaailmas, tema raev ei tunne takistusi ja kompromisse. Ainult julge süda saab vaidlustada sellise ohtliku ainega. Kui te võtate seda keerulisem juhul meeles pidada, et saada Dragon ei ole lihtne. Esimene tiir läbi maailma, täites erinevaid ülesandeid, hunnik koletisi hävitada, mitte üks, et võtta raske otsus mõjutab saatust. In Gild Wars 2 online Sa ise loome oma tulevikku. Palju sõltub oma tegevuse, sest nad on ja oma isiklik ajalugu. Muide, sündmused toimuvad pidevalt asukohti ja isegi hoolimata sellest, kas keegi on seal või mitte. See tähendab, et kui teatud ajal sa sattuda olukorda nõuab otsustavat tegutsemist, see tähendab, et see juhtus, sest sa olid seal täpselt kui üritus oli kindlasti juhtub. Ja siin on, mis juhtub pärast sõltub teie käitumises. Sul on vabadus valida ülesanne, mis võtab üle ja jätta need, mis näivad mittevajalikud või lihtsalt ei meeldi sulle. See gameplay annab mängijatele vabaduse mõttes, ning see, mis meelitab paljud seiklejad Nõuda kurikuulus piiranguid. Tasumine üks klient, saate nautida pikka aega võimalus mängida Gild Wars 2 minu vaba aeg.

Paigaldus klient enne Gild Wars 2 registreerimine. Akkakunta nimi e-posti aadressile. Sa lihtsalt vaja, et luua parool. Pange tähele, et leping on tingimusteta nõustuda. Reeglitega tutvunud kasutamise projekti visiidi ametlik kodulehekülg. Ja veel üks oluline punkt - süsteemi nõuetele. Sest gameplay on vaja järgmisi parameetreid:

- Operatsioonisüsteem Windows XP / Vista / 7 [ _19_]

- CPU Intel Core 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +,

- Graafika NVIDIA GeForce GT 240 / ATI Radeon HD 4670,

- Kõvaketas 14 GB

- RAM 2 Gb .

Alates Gild Wars 2 mängu, saate ise valida üks olemasolevatest võistlused. Ettepaneku viis võistlussõitu, igaühel on oma funktsioonid. Me ei saa öelda, et rass on parem ja mõned halvemad. Eelised ja puudused on üldse, aga see on ilmselt parim. Nagu looduses miski pole täiuslik, siis ilmselt ka ei taha juhtida teatud teostus positiivseid omadusi. Nii et inimesed, Asura, Norn, paalia ja Sylvari palutakse nendega ühineda. Lisaks on võimalik valida atraktiivne kaubanduses. Mõtle, keda sa tahaksid olla - Warrior, Ranger, Elementalist, Engineer, Necromancer, eestkostja või Thief? Kohe on öelda, et mõnikord saab teha mida iganes see on, et teiste elukutsete esindajatega, kuid siiski peab arenema kooskõlas valinud.

Mäng GW 2 - on ennekõike mitmekesisust. Kõik, mis toimub väga kiire, lõbus ja teeb unustamatu mulje. Mäng on tõesti mitmekülgne ja see on võimatu loetleda kõik, mis ootab sind virtuaalses maailmas värvikas Guild Wars 2, nii et parem proovida ja hinnata, kas tasub projekti. Noh, nagu öeldakse, on hea meel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more