Järjehoidjad

relva moos

Alternatiivsed nimed:

Gun Jam on esimese isiku tulistamismäng, mida saate mängida arvutis. Graafika on väga värvikas 3D lihtsustatud stiilis ja meenutab kangesti klassikalisi arkaadmänge. Muusika ei lase sul igavleda ja sobib suurepäraselt saatma pidevat võitlust ekraanil.

Mängul pole keerulist ja keerukat süžeed, mis on hea. Peate kukutama türanni võimu, kes erilise muusika abil linna elanikkonda zombistab. Teie ees on lahinguareen paljude erinevate vastastega. Relvade arsenal on tohutu, igaüks leiab endale meelepärase relva. Lisaks relvadele on palju abivarustust, jetpack näiteks. Kui soovite lõõgastuda, sobib see mäng. Hävitage vaenlasi oma valitud žanri muusika saatel, saadaval on EDM-i, TripHopi ja Metalli heliribad. Just heliriba ei lase tegutseda diktaatori hüpnootilise meloodia järgi.

Juhtide kiireks mõistmiseks on olemas väike õpetus, mille peate enne Gun Jami mängima hakkamist läbi täitma.

Mängu ajal ootab teid palju meelelahutust:

  • Katsetage relvadega ja valige, mis teile kõige rohkem meeldib
  • Saage teada erinevate vaenlaste nõrgad kohad
  • Proovige abiseadmetega kõndida, see on palju lõbusam kui lihtsalt kõndimine

Valige mängimiseks üks saadaolevatest tegelaskujudest. Igal neist on oma supervõimed ja võitlusstiil.

Sel juhul ei pea te palju mõtlema ja keerulisi plaane tegema, lihtsalt purustage kõik, mida kohtate teel energilise muusika poole.

Vaenlasi on erinevat tüüpi ja igaüks kasutab oma ainulaadseid võitlustehnikaid ja relvi. Õppige tõhusalt vaenlase rünnakutele vastu astuma. Lisaks tavalistele sõdalastele kohtate surmavaid ülemusi. Nende hävitamine on väga raske, kasuta erinevaid taktikaid, tee ringi ja ära lase end tabada.

Kui esimene kord ei õnnestu, ärge muretsege, tehke nii palju katseid kui vaja. Muuda oma rünnakustiili ja relvi, varem või hiljem leiad õige lähenemise.

Hävitage vaenlased neljas erinevas kohas, mis on üksteisest väga erinevad ja millest igaühel on oma heli- ja visuaalne stiil.

Mängu üheks põhijooneks on muusikaline saate, millega ümbritsev maailm kohaneb, kõik sädeleb ja virvendab ühes rütmis. Kui teile mingil põhjusel mängus saadaolevad laulud ei meeldi. Laadige lihtsalt üles oma esitusloend, toetatakse kõiki populaarseid helivorminguid.

Mäng on kirjutamise ajal varajases juurdepääsus. Täisväärtusliku väljalase ilmumise ajaks sisaldab see tõenäoliselt veelgi rohkem erinevaid relvi, vaenlasi ja võib-olla uusi asukohti elanikega.

Gun Jam tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt. Kiirusta, nüüd saad seda teha tohutu allahindlusega.

Installige mäng ja hakake mängima, et lõbutseda vaenlasi oma lemmikmuusika saatel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more