Järjehoidjad

Gunz 2

Alternatiivsed nimed: Gunz 2

Gunz Game 2 - jätkamine huvitav arvutimäng. See on teine ​​osa kuulsa Korea põnev mäng Gunz.

Gunz 2 on põnev online-veebipõhine mäng, mis on võimas füüsika mootor mäng stiilis shooter, mis ei esine üheski teises mängus selle stiili.

Kuna 2 Gunz Online peetakse brauseri mäng, peate kõige keskendada oma tähelepanu Interneti. Et seda mängu hästi, kontrollige oma paketi konfiguratsiooni, et ostsite, kui ühendate Internet. Selle mängu, kiirus Internet peab vastama 100 Mbps.

Kui aga on küsimus teil on probleeme, siis suunab tähelepanu võimsusega arvuti. Parameetrid ei tohi olla väiksem, kui on kirjeldatud siin:

1. Mälu (RAM): 1 GB.

2. Protsessor: Intel Dual Core (2. 0 GB)

3. Video kaart: GeForce 6600

4. Hard disk drive (Vinchestr): vähemalt 3 GB.

In Gunz 2 registreerimine ei tekita erinevusi võime registreerida teises kohas. Sa registreeruma mängu Gunz 2 kirjutada järgmised andmed erivorm:

1. Sinu kasutaja nimi.

2. Salasõna kohustatud kaitsma oma konto.

3. Sinu e-postkast.

Need on peamised punktid, mida palutakse kohapeal. Praegu puudub võimalus registreerida, kuid võite proovida registreerida läbi populaarne sotsiaalseid võrgustikke - Twitter ja Facebook.

Play Gunz 2 te, tunnistades teabe järgmiste mäng:

- Klass mäng režiimis, mis pakub erinevaid oskusi ja tootlikkust mitme klassi relvi, nii saad ehitada ja tugevdada iseloomu stiili luua endale originaal gameplay.

- Te võite kogeda rõõmu sellest, et sinu tegelane saab rakendada keerukamate akrobaatilisi hüppeid ja hüpata, kui sa tahad.

- See mäng on kerge tase kontrolli all.

- Kuivõrd erinevaid trikke Gunz 2 on palju suurem kui versioonid, mis oli enne.

- See mäng kasutab extremal funktsioone.

- Ulatuslik mitmeid relvi - kahte tüüpi.

In Gunz 2 mängu siis, võitlevad kurja ettevõtted, mis on kontrolli all alluvate võimeid, mis ei ole tavalised inimesed. Need olendid ei ole head ja nad pritamanno edevus.

Sa ei muretse, kui sa just alanud mängustiil - tukk. See mäng on nii lihtne, et see ei vaja selgitust.

Tänaseks on see mäng ei ole läbi operatsiooni. Uuemad planeeritud hilja 2013. Pealegi, see ei ole teada, kas mäng Gunz 2 on kirjutatud vene keeles.

Gunz 2 Online - on põnev mäng, et paljud inimesed on juba ootamas seitse aastat. Ja see ootus peaks ootuste. Varsti te kogeda naudingut. Loodame, et teil on kannatlikkust oodata, kuni mäng Gunz 2 ja et mäng kindlasti võidab tähelepanu igas arenenud mängija ja lihtsalt uudishimulik mängija.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more