Järjehoidjad

Guint: The Witcher. Kaardimäng

Alternatiivsed nimed: Gwent Witcheri kaardimäng

GVINT: Witcher. Kaardimäng - kuna 2015. aastal tuli välja ühemängija rollimäng "Gloss 3: Wild Hunt", tuhanded mängijad imetlesid karismaatilise nõidaja Geralti seiklusi. Paljud eriti meeldisid põhijoonesse ehitatud kaardimängule ja, nagu nad ütlevad, „paljude töötavate inimeste soovide” järgi otsustati see avaldada eraldi projekti. Nüüd mäng Guint: The Witcher. Lõpuks sai kaardimäng 2017. aastal kättesaadavaks ja areneb jätkuvalt. Saadaval platvormidel:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Lahingud ei kao.

Kui mängid mängu GVINT: The Witcher. Kaardimäng, on selge, et see meenutab eelistust või silda. Gameplay langeb alla asjaolule, et osalejad ja seal võib olla 2 kuni 2, koguda täiuslik kaartide kombinatsioon, mis sümboliseerib sõjaväge, mis võitleb tõelisel lahinguväljal. On sõdureid esiplaanil, kaugeid piire ja vibulaskjaid. Kuigi mängu stiil ei ole palju muutunud, on pildi kujundus oluliselt paranenud.

Seal on viis fraktsiooni ja igaühel neist on oma iseloom:

  • Nilfgaard vaenlase plaanide katkestamise huvides minge igasse triki, sisaldama diplomaatia režiimi, lihtsalt oma tingimuste kehtestamiseks. Vahepeal tungivad nende spioonid vaenlase tagaosale, tõmmates välja kaartide kombinatsiooni.
  • Beasts on kohutavad olendid, kes on valmis oma sugulasi sööma, kui see suurendab nende võimu.
  • Skoy taels on vilgas, armastav varitsusele ja partisanile. Ülespööramise kaarte ei avata enne, kui lõks on suletud.
  • Skellige näeb surma erilist au, julgust ja jõudu. Mõnikord saadavad nad oma sõdurid tahtlikult dumpingu juurde, teades, et pärast tagasi kutsumist saavad nad veelgi tugevamaks.
  • Põhja Kuningriik hoiab kõike kontrolli all. Aga kui kaardid muutuvad kuldseteks, on nad vaenulike loitsude vastu haavatavad.

Tugeva tekkide kogumiseks tuleb valida 30 kaarti, pöörates tähelepanu nende omadustele ja sellest, milline fraktsioon.

Alge saab nüüd alla laadida GVINT: The Witcher. Kaardimäng tasuta ja liituda innukate mängijatega. Teile antakse 10 kaarti ja need on täiesti juhuslikud. Isegi enne lahingu algust saab vahetada kolm vastuvõetud kaarti. Lisaks eri tüüpi sõduritele on ka sõjaväes liider, kes erineb ülejäänud erilistest talentidest. On ka kaarte, millel võib olla tugevdav või vastupidi nõrgenev mõju keskkonnale. Rakendades neid nutikalt, tehke suurepärane kombinatsioon, mis võib tungida mis tahes vastase kaitsesse. Võistluse osalejad peavad läbima kolm vooru ja pärast igaühe tulemust selgub pärast kogutud kaartide punktide arvestamist võitja. Teises voorus saate lisaks saada kaks kaarti ja kolmandal ainult ühe, seega peaksite hoolikalt kaaluma, kuidas neid kõige paremini rakendada.

Kui te lähete tagasi Gwint'i võrdlusnäitajatesse Wild Hunt'is ja selles mängus, siis näete, et üksikelementidel on täiendavad omadused, samuti fraktsioonide ja juhtide omadused. Lisaks tavapärastele kaartidele ilmusid täiendavad kaardid mitte ainult tähemärkidele, vaid ka nähtustele. Näiteks on epideemiate kasutamine nõrgimate vaenlaste hävitamiseks kättesaadav.

V GVINT: Witcher. Kaardimäng, mida saab mängida reaalsete mängijatega ja minna turniirile, et võistelda reitinguvõistluses. Viimasel juhul saate muidugi kuulsust ja pealkirju ainult siis, kui teil on hea tulemus.

GVINT: Witcher. Kaardimäng on õnnistatud lõbusa võimalusega korraldada lõksu vastased, bluffida ja tegutseda kavalalt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more