Järjehoidjad

Haddan

Alternatiivsed nimed: Nimekiri Go

List Go online mäng - põnev maailm sukelduda, pead ainult

Stabiilne Interneti-ühendust.

Arvutisse installitud brauserit.

Ka maailma nimekiri Mine avati peate Registreeri nimekiri Mine mäng, mis koosneb mitmest etapist.

1. Sisestage uus kasutajanimi (nimi oma iseloomu).

2. Sisestage uus parool selle kinnitamiseks.

3. Sisesta oma e-posti aadress allpool.

4. Kliki "Jätka" nuppu.

Registreerimine nimekiri Mine peaaegu valmis. Lisaks uues aknas saab määrata üldist teavet teile (teie tegelik nimi, sugu, ja nii moto ) Ja te saate alustada uut elu maailmas Nimekiri Go.

Samuti soovitame arvutisse installeerida kliendi jaoks mäng. Selle paigaldamine aitab säästa ribalaiust mängu ajal ja ka teavitab teid mis tahes muudatustest mängu server. Võite alla laadida klient online mänge. Installifail kaalub ainult 1 MB. Klient saab salvestada pilte server ja käivitada mäng tulevikus, et kiirendada oma last mitu korda.

List minna, kui registreerimine on lõppenud lähete luua oma iseloomu maailmas Nimekiri Go. Saad valida sugu ja välimuse iseloomu. Järk-järgult, kui sa mängid nimekiri Mine, see märk on saada kogemusi ja seega parandada oma tegevust, saada uusi võimeid ja oskusi.

Mängida List Go online valida te ainult kolm sõitu: inimesed, haldjad ja orkid. Iga rass on oma kaasasündinud omadusi, mis mõjutavad algus omadusi ja oskusi.

Orcs: Avid Grunt, kes räägivad väga kahe käega relva ja õnnistatud füüsilist jõudu. Oma olemuselt üsna kohmakas.

Elves: spetsialistid võitlevad kaks mõõka. Vaatamata sellele, jõuvõtete, kompenseerida kaasasündinud oskus. Vaenlane ei saa isegi on nirazu elf lahingus.

Inimesed: Eksperdid raudrüü ja muud kaitse. Võib olla piisavalt kaua taluma maruvihane vaenlase rünnakute võitlevad ühe käega mõõk.

Statistikast oma iseloomu (edukatest lahingutest ja rännakuid lõpetades) sõltub tema võime mängida. Ärge unustage, et parandada võimet omamisega ja tegelenud selle parandamiseks, kuna see mõjutab teie kahju.

Eduka start on parem alustada Arena, kus mängijad võitlevad omandada kogemusi. Võite täita erinevaid ülesandeid ja missioone. Püüdke mängida mängu online nimekiri Mine ja arendada vajalikke omadusi oma iseloomu, valides: agility, jõudu, vastupidavust, energia, tarkus, luure, intuitsiooni ja viha. Pärast uue kogemuse võrra Te levitate neid vahel need omadused, luues täiesti originaal iseloomu. Mõned oskused on kasulikud lahingus ja teised tsiviilelus, mis on esindatud ka maailma nimekiri Mine. Rahu või sõda - valida.

Online mäng Haddan mahutab laias valikus erinevaid lisateenused esemeid, keetnud, maagiline nipsasju abistava iseloomuga, mis võib leida küllust poodides maailma nimekiri Mine. Võite saada muinasjutuliselt rikkad kasiino ja osta sa meeleheitlikult soovitud esemeid online enampakkumisel.

List Mine mängima maailmas saavad endale sama naudingut nagu elu. Mängus on nii sõjalise ja rahulik, kuidas raha teenida. Iga kord, kui tasemel, te teenida teatud summa raha. Seal on võitluskunstide ja rahulik elukutse kättesaadavaks oma iseloomu.

Battle

Woodward. Elukutse üsna ohtlik, kui sa pead tegema regulaarselt reide metsa täis ohte. Sinu peamine eesmärk - leida puhverdab varandus ja saada töökogemust.

Reaper. Tema ülesanne - kaitsta kasulikud taimed putukaid. Mis edu Reaper saab mõned taimed, mida saab müüa.

Peace kutsealal

Miner. See elukutse on kõige kättesaadavamaks kõigile tähemärki. Sa ekstrakti ressursse kaevanduses ja saab müüa.

Sepp. Kasutades vahendeid saab luua oma relva ja müüa. Sul peab olema palju sõpru olema tagatud tellimusi.

Alchemist. Paneb magic Potions, magic relva teeb.

Merchant. Te saate avada oma pood ei osta kaupu teistest asunike World nimekiri Mine ja müüa oma juba madala hinna eest. Võite teha asju Sellout ja te kaevandatud ressursse

List Go online avab maailm täis kontraste ja värvikas seiklus. Siin käivad baaris nimega "lääne" ja iidsete võitluskunstide kool. Nimekiri Go online mäng ei jäta sind ükskõikseks. Ole valmis põnev seiklus mäng List Go online ootab.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more