Järjehoidjad

Half-Life 2: Episode 1

Alternatiivsed nimed: Half-Life 2: Episode 1

Mängu Half-Life 2: Episode 1 - on arvuti mäng loodud American arendaja Valve Corporation, Bellevue nagu shooter alates 1. isik ja on jätkuks kuulus mäng Half-Life 2. Version pc games sai allalaadimiseks saadaval Steam ja pakendada versioon vabanes varasuvel 2006 See mäng, mis oli algselt nimega Half-Life 2: Aftermath, täiesti sõltumatu, ei nõua installi Half-Life 2.

Maatükk Half-Life 2: Episode One PC mäng pärib ajalugu nende eelkäijad - esimese ja teise mängu Half-Life 2. Episode One PC mäng pärineb ajast, mil mängija varjus G. Freeman koos Vance läheb põgeneda Siti17, kuni kuni Citadel Alliance ei julgenud seda linna maha koos temaga. Ja siis on varem tuntud G-Man ja meie iseloomu Gordon plunges staasi.

Half-Life 2: Episode One mäng on viis peamist peatükki:

  • Ch. 1: Avarii alarm.
  • Ch. 2: otsene sekkumine.
  • Ch. 3: Akteeritud.
  • Ch. 4: põgeneda linna.
  • Ch. 5: Exit 17.
  • Kui otsustate Half-Life 2: Episode One mängida, siis näete, et mäng on järgmised vastased:
  • Zombayn - nakatunud sõdur Alliance, mis suudab liikuda kiiremini lihtne zombisid, kuid mitte nii kiiresti zombisid. Dressed vest. Ohtlik lähivõitlus, kriipsutades küüniseid. Kõige ohtlikum, sest seda saab kasutada granaat.
  • Programmeeri ball tissi-sõjaliste "iseliikuv" mehhanism Alliance.
  • Stalker - inimesed, kes on teadlaste alliansi ei saa muuta sõdurite, ja teeb nad orjadeks cyborgs. Varitsejad kasutada rünnaku laserkiirte et luua seade asub oma peaga.
  • Hunter - Synthetic Alliance kolmejalgne, mis kasutab lähivõitlus impulsi relv, ja kui vastasel on suur vahemaa, jahimees kasutab Annihilator - seade, mis kiirgab ojad antimateeria.

Väärib märkimist, et mängu Half Life Episode 1 toob palju parandusi ja täiustusi üle tema eelkäija. Näiteks HDR tehnoloogia Episode One esmakordsel kasutamisel tume tuba, valgustatud vaid taskulamp, samuti täiustatud algoritme valgustus (valgustus kangelanna Alyx Vance). Sama laadi paranes tehisintellekti ja märgid näoilmeid masendunud paranenud.

Kui sa ei ole veel otsustanud, kas te peaksite alla laadima Half-Life 2: Episode One, siis taotluse Internet näha, Half-Life 2: Episode One video. Pärast vaadates video, õpid, et mängu arendajad on lisatud palju originaalmuusika - kümme uut filmimuusikat. Lisaks videod, te ilmselt teate, et Kanada meeskond «Ostu Brothers» 2009 tagasi lühifilm põhineb mängu Episode One ning 2011 ja 2013 tuli kaks järge. Otsustage laadida selles mängus aitab teil seda teavet - Half-Life 2: Episode One GameSpy auhinna "Best Graphics" ja "Best Action" ja kolmanda koha esikümnes igr2006 aastal.

Kui kõik need faktid leiate kaalukas, minge ametlikul kodulehel mängu ja laadida Episode One. Loodame, et teil on rahul selles mängus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more