Järjehoidjad

Halo Wars 2

Alternatiivsed nimed:

Halo Wars 2 on reaalajas strateegiamäng, milles leiad uue kohtumise Halo universumi legendaarsete tegelastega. Halo Wars 2 saate mängida arvutis. Graafika on üksikasjalik ja ei tundu vananenud, kuigi mäng tuli välja mitu aastat tagasi. Optimeerimine on olemas, on võimalik mängida isegi keskmiste omadustega arvutis. Häälnäitlemine on hästi tehtud.

Halo Wars 2-s võitlevad Master Chief ja teised kangelased uute ohtudega, mis ähvardavad maailma. See pole lihtne, sest vaenlased on väga tugevad ja võitmiseks peate kõvasti pingutama.

Tänu selgele ja pingevabale õpetusele saavad algajad juhtliidest hõlpsasti aru.

Järgmiseks Halo Wars 2:

on palju teha
  • Tutvuge territooriumiga ja rajage baasid kõige mugavamatesse kohtadesse
  • Looge tugev armee, mis suudab alistada mis tahes vaenlase
  • Kõigi vajalike ressursside varustamine piisavas koguses
  • Võitle ja võida suuremahulisi lahinguid arvukate vaenlaste vastu
  • Arendage tehnoloogiaid, täiustage relvi, soomust ja varustust

See on Halo Wars 2 arvuti peamiste missioonide loend.

Mängu kampaania on huvitav ja pikk. Missioone on palju ja need pakuvad teile kindlasti pikka aega meelelahutust. Igal mängijal on võimalus reguleerida raskusastet vastavalt oma eelistustele.

Lisaks kohalikule mängule saate koos teiste inimestega veebis võistlustel osaleda, kuid see valik on saadaval ainult Game Pass Core'i omanikele.

Mängu sündmused viivad teid Arki installimiseni. Kronoloogiliselt toimuvad sündmused vahetult pärast Halo 5 süžee lõppu. Aidake inimestel ja ÜRO Julgeolekunõukogul võimsa vaenlase vastu võita.

Armeele armeele vastu seista peate suurendama oma sõjalist jõudu. Selle eesmärgi saavutamine nõuab tohutult ressursse. Kui teie armee on suur, ootavad teid suuremahulised lahingud, milles peate võitmiseks näitama strateegi annet.

Lahingud toimuvad reaalajas, otsused tuleb teha kiiresti. Parem on enne starti lahinguplaan koostada ja seda siis vastavalt toimuvale muuta. Tehased ja tehased peavad töötama kogu aeg täisvõimsusel. Tugevdajate õigeaegne saabumine võib lahingu tulemuse teie kasuks otsustada.

Mängus kohtute legendaarsete kangelastega, kes on tuttavad igale Halo universumi fännile. Igaüks neist sõdalastest on võimeline märkimisväärselt tugevdama mis tahes meeskonda.

Igal armeeliigil on oma tugevad ja nõrgad küljed; kui kasutate neid funktsioone lahingute planeerimisel, ei saa keegi teie armeed jagu.

Enne mängima hakkamist peate Halo Wars 2 alla laadima ja oma arvutisse installima. Internetti on vaja ainult võrgulahinguteks tõeliste vastastega. Kohalik kampaania on saadaval võrguühenduseta.

Halo Wars 2 tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et minna Halo universumisse ja päästa inimkond hävingust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more