Järjehoidjad

Halo sõjad

Alternatiivsed nimed:

Halo Wars on klassikaline reaalajas strateegiamäng. Mäng ilmus juba 2009. aastal konsoolil, see oli populaarne. Seda müüdi umbes miljon eksemplari, kriitikud rääkisid mängust üsna soojalt. Kuid kuna see tuli välja ainult ühel mitte kõige tavalisemal konsoolil, unustasid nad mängu piisavalt kiiresti.

Mõne aasta pärast otsustas Microsoft teha remasterdatud versiooni. Ta on otse teie ees. Graafikat on oluliselt täiustatud ja see ei hüüa kaebusi. Mängus on ka hea muusika, võib-olla soovib keegi isegi mõne pala oma esitusloendisse lisada. Seekordne mäng ilmus kohe PC-le, mis minu arvates oli arendajate poolt õige otsus.

Enne Halo Warsi mängimist peate valima fraktsiooni.

fraktsioone pole siin palju:

  • Inimesed
  • Leping
  • Üleujutus

Igal neist on oma lugude kampaania, seega tasub seda vähemalt kolm korda läbi mängida.

pakt kasutab iidset eelkäija superrelva ja ähvardab hävitada inimkonna. Inimliku poole pealt on talle vastu üksik laev nimega Spirit of Fire, mis on ÜRO nõukogu juhtimisel. Boonusena laevale on teie käsutuses kolm Sparta supersõdalast. Üleujutus on võõrorganism, viirus, mis on nakatanud suurte küüniste ja vintpüssidega relvastatud jalaväge. Üleujutusel on ka äärmiselt ohtlikud nakkav olendid, kes võivad nakatada teiste fraktsioonide üksusi.

Lisaks erinevad fraktsioonid lahinguüksuste ja algressursside poolest.

Mängu raskusaste ei ole ülemäärane, kuid ärge oodake ka kerget jalutuskäiku. Isegi keskmise raskusastme puhul on tõenäoline, et kõigi ülesannete täitmiseks peate mõnda taset rohkem kui üks kord uuesti mängima.

Üksuste intelligentsus on nõrk, suures grupis liikudes on parem jälgida, et kõik toimuks ilma vahejuhtumiteta. Vastasel juhul võib isegi väikseim takistus luua teele ületamatu takistuse ja segada teie plaani elluviimist.

Mängu lugude kampaaniad on hästi kirjutatud. Halo universumi fännid hindavad seda eriti. Mäng ja huumor pole mõnes stseenis mänguta, AI-nimeline Serina on the Spirit of Fire lõbustab teid kõige rohkem.

Lahinguüksuste valik on üsna suur, seal on jalaväge, maapealseid lahingumasinaid ja lennukeid. Iga üksust saab täiustada. Täiustamiseks on mitu võimalust, otsustage, milline muudatustest ülesande jaoks kõige paremini sobib.

Mängu lahinguüksuse loomiseks ja kasutamiseks mängus peavad teil olema selleks õiged kindralid.

Mäng on läbi imbunud sõna otseses mõttes kogu Halo vaimust, kui teile see seeria meeldib, siis ei saa mängust mööda minna, eriti mitte nii sageli, kui Microsoft lubab häid strateegiaid.

Halo Warsi tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Kuid mängu saab osta Steami turul. Pealegi maksis mäng pärast ilmumist väga vähe raha ja nüüd on hind oluliselt langenud.

Installige mäng kohe, et saada võimalus leida end taas paljude mängijate poolt armastatud Helo universumist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more