Järjehoidjad

Halo võrgus

Alternatiivsed nimed: Halo Online

The Halo arvutimängude seeria avaldati 2001. aastal Xboxi mängukonsooli jaoks, see mäng võitis kohe suure hulga fänne ja seda saab žanris võrrelda ainult legendaarsete täht-sõdadega. Kõik mängud on üks lugu, mille areng on esimene triloogia, mille on loonud stuudio Bungie Studios, teine ​​triloogia ettevõttelt 343 Industries ja neljandast ühe mängija mängust. Just õigeaegselt uusima Halo 4 mängu, Microsoft ja Innova Co. C. à r. l vabastage Halo Online'i mitme mängijaga online-versioon. Legendaarsete mängudega tutvumiseks saate alla laadida mängu Halo ja proovida ennast super Spartani rollis.

Igra Halo arvutis, see on laskur, milles mängib esimeselt inimeselt inimkonna võistluste vaenlastega. Online-versiooni mängides tunnustab mängija kohe oma eelkäijate kanonite järgi loodud kultusmängu, need on enesetervendavad kilbid ja lähedased lahingud. Uuendused on märkide klassid ja nende relvad sõltuvad valitud rollist.

News for players on võimalus mängida meeskonda koos online-sõpradega super-sõdurite Spartaanidega rollis:

  • sturger
  • Sniper
  • Taktika

iga iseloomu omab oma eeliseid ja puudusi, nad on kasulikud erinevates võitlusstrateegiates.

Mänguaktika Halo

. Mängija, kes siseneb seiklusmaailma Halo, saab Spartani koos lähteseadmetega, kui te läbite tasemeid, muutub võimalikuks kangelase pumpamine. Iga kangelaste klass pumbatakse eraldi ja igal tegelasel on oma relvad, oskused ja varustus. Märgi valik sõltub mängija ja tema valitud taktika eelistustest:

  • Stormtrooper - kiire, vilgas ja mitte halvasti soomustatud, ideaalne lähivõitluseks;
  • Sniper - sõduritele, kes sõdavad vahekäigu kaugusel. Seda saab täiesti maskeerida, kuid see pole praktiliselt kaitstud.
  • Taktika - kerge relvaga supervõitleja, manööverdatav ja tema peamine eelis on tervise taastamine. Ideaalne meeskonnavõitluseks, sest see taastab mitte ainult oma tervise, vaid ka tema relvade vennad. Spartani taktika abil saate korraldada vaenlase lõputu sabotaaži.

The mängu režiim on areen, see ei ole suur kaart, kus mängija võitleb enda ja meeskonnamängu eest. Meeskonnamäng võimaldab lahingu suurel alal 4-6 mängijast vaenutegevuse korraldusi.

Relvad sõltuvad kangelase eesmärgist, on kuulus nõelakott, mis laseb kristalle, plahvatavad samaaegselt pärast sihtmärgi löömist, vintpüssi, haavlipüssi, gravitatsiooni haamrit ja palju muud. Te ei saa teiega üle võtta rohkem kui kahte tüüpi relvi, nii et te peaksite oma valiku põhjal hoolikalt mõtlema. Žanri parimatel traditsioonidel on kõige võimsamad relvad kohapeal ja kiirenevad ning ei tule koos lahinguga.

arendajat on andnud ja erinevate tehnikate kättesaadavuse, see annab tohutu eelise nii relvastuses kui ka relvades. Mängus saab kaptenit, helikopterit, kummituslaeva ja muidugi chopperit hallata.

Mängu edenedes ilmnevad erinevad ülesanded, mida ei tohiks ignoreerida, nad pakuvad relvi ja varustust omavate spartlaste oskusi. Ülesannete täitmisel teenib mängija maine punkte, mis võimaldavad teil avada uusi võimsaid relvi.

Täna saab osta online-Halo mängu, et osaleda beetatestimises, mis pakub mitmeid eeliseid - reserveerib hüüdnime, pioneerirelva, lahtise laskemoonaga kasti teatud ajaks, kuid osaleja peamine eelis on näha uut mängu ja testida seda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more