Järjehoidjad

Harvest maa

Alternatiivsed nimed: Saagi maad

Game Harvest Maa suuruses kodumaa.

Mobiilseadmete ja arvutimängude stuudio MysteryTag arutlusel oli suurepärane idee luua patriootilise eelarvamusega mäng. Harvest Land, see on algne talu simulaator, kus elavad ukrainlased, venelased, valgevenelased ja teised slaavi rahvaste esindajad. Mänguasja näeb välja erksav ja arukas, mis meeldib välimusele. Kui sa oled natuke väsinud eksootiliste taimede ja loomade, zombide ja teiste müstiliste olenditega taludest, proovige slaavlasi: talu alla laadida. See toob kaasa uue emotsioonide voo, mida mõni mängija nii mõistab.

Mäng on tasuta jaotatud, kuid traditsiooniks on tasulise sisu tutvustamine, et julgustada kasutajaid reaalsete raha protsesside kiirendamiseks. Kuigi see ei ole vajalik, kuid mõnikord ilma rahastamiseta, on suhteliselt raske edasi liikuda. Kui telefonil pole ruumi, kuid see mänguasja on huvitatud, võite arvutisse alla laadida slaavlasi: talu. Või kui võimalik, pane see mõlemale seadmele ja arendage korraga kahte kasvandust.

Ma saame rikka saagi.

Enne klassikalise versiooni žanrit:

  • Complete tasks

Ka näete, mäng Harvest Land läks mööda löönud teed, kuid see ei muutunud vähem huvitavaks.

  • Plant erinevatel väljadel ja saak
  • Väljavoolu laiendamine uutele vooditele
  • Roomige loomi
  • Ehitage ehitisi ja parandage neid
  • Kaupade pakendamine
  • Relaadi teiste mängijatega
  • Vaata kaubanduses
  • Loomulikult on seal olemas ka lootus ja mis muudab selle originaalseks.

. Kuna teema on võetud slaavi eluviisist, kasvatatud toodete sortiment on tähistatud nisu, õunte, maisi, tomatitega ja nii edasi. Loomad on ka üsna äratuntavad ja igale küla elanikele on lehmad, kanad, sigad. Põllukultuuride ja loomakasvatustoodangu saagimisel peate need kuskil asetama. Selleks ei ole paremat kohta leivaks kui ait, kuid see ei suuda kõike vastu võtta. Heaks vastuvõtvaks peate mõtlema selle laiendamise üle ning selleks on vaja materjale ja tööriistu.

Selle olid arendajad ja hoolitsenud, et mängijad levitaksid oma raha aktiivsemalt. Kuigi ait kasvab teie jõupingutustega, kuid väga vähe, ja järgmise laienemise jaoks on vaja veelgi rohkem materjale. Nende salvestamiseks kulub palju aega ja aega, kuid kui paned kontole teatud summa, lahendab see probleemi probleemi kiiresti. Kuidas edasi minna, kõik otsustavad ise.

Slavs: Talu mäng on täiesti tasakaalus ja palub kogu perele, nii et võite korraldada väikese konkurentsi, kes teeb sammu võrra kiiremini. Eriti huvitav on mängida ilma rasketest suurtükivarjudeta, st oma tegevuste eest maksma. Võimalik on ise saada vajalikke ressursse. Neid antakse saavutuste jaoks, saagikoristuse ajal kogunevad voodid, kui ravite linde, küüne ja muid elusaid asju koos päevalilleseemnete ja muude hõrgutistega. Mõnikord võib neid leida kivide, põõsaste, rohu ja puude territooriumi puhastamisel. Seega saate uutesse hoonetesse väärtuslikku materjali.

Kui pole ühtegi kohta jäänud, on vaja edasi areneda. Mäng Harvest Land pakub teenuseid kahe julge sõdalased, kes tegelevad tohutu trolli, avab tee uute maade. Samuti on vaja korrapäraselt võidelda putukate kahjurite ja metsloomade vastu ning teha ka teistelt maadelt pärit emissaaride (kuldmüntide ja väärtuslike kogemuste) andmisega ja kaubandust naabritega. Sellega hakkama saamiseks ehitada maju ja seal elama asuda elama ning need on täiendavad töölised.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more