Järjehoidjad

Hay Day

Alternatiivsed nimed: Hai Dai

Game Hay Day on paljutõotav talu.

Tootja teoseid on palju loonud, kuid igaüks on huvitav omal moel. Kuulsid kiitust ajakirjanduses ja Hay Day mängijates, mida arendas Supercell stuudio. See on suurepärane mobiiltelefonide ja tahvelarvutite mängimise simulaator. See ilmus mitu aastat tagasi, kuid arendajad jätkavad seda ikka veel, ajakohastades regulaarselt värskendusi. Kõige huvitavam algab siis, kui pühad tulevad, siis kasvandus muutub tunnustamata. Halloween, jõulud ja uusaasta, lihavõtted, Patricki päev on mõned näited, kus mänguväljak saab täiesti uue ilme.

Kõik saab HayPay'it tasuta alla laadida oma telefoni ja igal ajal lõpetada, et saagida või täita ülesannet. Selleks on teil vaja Interneti-ühendust, et saaksite suhelda sõpradega, tehes mõnel ülesandel koostööd või uustulnukatele abi.

Teie võimalused.

Paljud on juba hinnanud võimalust laadida HayPay arvutisse alla. Samal ajal jääb kättesaadavaks kõik, mis on saadaval mobiiliversioonis.

Game Hay Day atraktiivne erksad graafikud, ja kui hakkate mängima, on raske seda ise ära lahti.

 • taluarendus
 • Tootmine isiklikuks rõõmuks
 • Toodete tootmine ja koristamine
 • Turul ülejäägi müük
 • puuduva
 • ostmine
 • Projektide täitmine ja kättetoimetamine
 • Hoonete ja mehhanismide pidev täiustamine
 • Juurdepääs dekoratiivsetele elementidele
 • Esiteks võtab see palju tööd, et pääseda juurde kõikidele struktuuridele, loomadele, taimedele ja masinatele. Aga kui jõuate kõrgemale staatust, saate lõõgastuda veidi, kogudes ressursse edaspidiseks kasutamiseks.

  Kuid ei usu, et see protsess on lõputu. Harvest valmib palju kiiremini, kui teil on võimalus uuele ladustamisvõimalusele laiendada. Kui riiulid on täis, peate selle koha puhastamiseks midagi müüma. Kõigi kaubaliikide puhul on teil ainult üks ladu ja ainult kalapüügivahendid ja saak on eraldi laud.

  Mängude finantskülg.

  Iga täiustuse kohta peate koguma mitte ainult asjakohaseid materjale, vaid ka valuutat. Mängu mündid ja vääriskivid on kergesti kättesaadavad territooriumil regulaarselt ilmuvates ja lõpuleviidud ülesannetes paiknevatel kotidel. Teine võimalus osta tegelikku raha kaotamata, kuid Hay Day mäng on ehitatud nii, et see pole vajalik. Võimalik on saavutada edu ilma täiendavate kapitalisüstideta. Kui sulle meeldib end ise leida, peate töötama ja säästa, sest mõned asjad on kallid. Näiteks kui saate paati fikseerida, saate ujuda eraldi saarel, et kala püüda.

  Siiski ei ole territooriumil kala rikkalik. Mõnikord on olemas sinine pardid, kust saate kalli sulgi koguda ja koguda veel paar sabasid homaaridest. Kuid selleks on vaja spetsiaalset varustust ning selleks kulub palju aega, aega ja ressursse. Ja me peame ehitama ja täiustama selle elava olendi basseini ja autot, mis on ka kulukas. Aga siis nad palvetavad välja ja toovad teile kasu.

  Nagu juba mainitud, on Hei päeva mäng väga ilus. Teatud etapil, kui teil pole vaja säästa raha teise ostmise või pumpamise eest, pöörake tähelepanu maastikule. Poes on palju ilusaid asju ning loomapidurikes on võimalik ka rajaid välja panna isegi kuldsete tellistega. Paigaldage oma lemmikloomadele kujud, lokkide laternad ja muud dekoratsioonid. Saate ka pildistada oma talu ja näidata seda oma sõpradele. Võrrelge oma saavutusi teistega ja võida võistlus.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more