Järjehoidjad

Raudsed südamed 4

Alternatiivsed nimed:

Hearts of Iron 4 on stuudio järjekordne ülemaailmne strateegia, mida teavad kõik selle žanri fännid. Mängu graafika on hea, kuigi pigem lihtsustatud kui realistlik. Muusika on ideaalselt sobitatud ja vastab täielikult sellele, millisele ajastule millises riigis mängite. Mängus pead juhtima valitud riiki.

Hearts of Iron 4 mängimist alustate üsna kaugest minevikust ja võite lõpetada tänapäeva maailmas.

Mäng räägib rohkem vallutamisest ja domineerimisest maailmas kui arengust, kuigi see on siin. Isegi kui sa oled väga rahumeelne ega otsi vaenlasi, soovib varem või hiljem keegi naaberriikidest sinu maid vallutada. Seetõttu, olles kaasatud majandusest, diplomaatiast ja teadusest, ei tohiks unustada tugeva ja hästi relvastatud armee loomist.

Teie võimalused on peaaegu piiramatud, saate teha isegi selliseid pisiasju nagu ise, et paigutada tehased ja tehased strateegiliselt mugavatesse kohtadesse. Kuid muid tegevusi ei tohiks ignoreerida.

Mängus on võimalik rakendada mis tahes ajaloo kummalisemaid ja veidramaid keerdkäike, piiranguid pole. Näiteks on võimalik mängida stsenaariumi, kus liitlased kaotavad Teise maailmasõja. Või mõni muu selle teema valik, mis siis, kui see juhtuks.

Mängu kõige huvitavamad arendusharud on mõeldud suurtele impeeriumidele, mis on veidi kummaline. Ajaloos pole ju üksikuid juhtumeid, kus üldiselt domineerisid väikeriigid suuremas osas maailmast. Kuid selleks liigub teaduse ja tehnika areng mängu väikestes osariikides palju kiiremini. Tundub, et nii püüdsid arendajad tasakaalu hoida.

Leidke mängides alati midagi teha.

Teid ootavad sellised huvitavad tegevused nagu:

  • Diplomaatia
  • Ideoloogia ja riigistruktuuri mõiste
  • Sõjalised asjad
  • Teaduse areng

Ja palju teisi sama põnevaid sihtkohti.

Mäng tekitab sõltuvust ja võite kulutada mitu päeva mitte kõige olulisematele asjadele.

Peate mängus võitlema, kas see teile meeldib või mitte. Kuid see pole nii lihtne, kui võib tunduda.

Võtke ja äkki ründage naabreid ei tööta. Sellise sammu jaoks on vaja hoolikalt ette valmistada. Koostada pädevad nõuded ja valmistada ette väed. Kuid isegi sel juhul saab vastane lihtsalt täita kõik teie nõuded, et vältida otsest vastasseisu, eriti kui teie armee on palju tugevam.

Lihtsaim viis võita on korraldada segadus või revolutsioon ja rahuvalvajate tutvustamise sildi all vallutada kogu territoorium.

Mängus on

tüüpi vägesid, tohutult palju, kõik on reaalsusele lähedal.

Näete siin:

  1. PVO
  2. Lennundus
  3. Maandumine
  4. jalavägi
  5. Sapöörid
  6. Flot

Ja võib-olla isegi ratsavägi.

Lahingud ei ole liiga koormavad, pole vaja iga üksust lahinguväljale viia. Selleks on neil oma komandörid. Teie kui ülemjuhataja määrate ainult eesmärgi.

On olemas võrgurežiim. Saate hõlpsasti teada, kes teie sõpradest on parim strateeg.

Hearts of Iron 4 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Kas soovite saada mis tahes teie valitud riigi valitsejaks? Seejärel installige mäng kohe ja alustage mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more