Järjehoidjad

Hellblade: Senua ohver

Alternatiivsed nimed: Hellblade: Senua ohver

psühholoogiline mäng Hellblade.

The Hellblade mängu omanik on arendaja Ninja teooria, kes võttis ka kirjastaja rolli, kuid ei usaldanud seda tundlikku küsimust kellelegi. Ja mitte kogu stuudio ei töötanud ise hasartmängutoode, vaid ainult väike meeskond, kus kogunesid vaid 15 inimest.

See mänguasja meeskonnale, kes esmakordselt sellises mahukas töös pöördus, on omamoodi eksperiment. Nagu alati juhtub, toidab, hoolitseb, esimene laps kõige lemmik, püüab ennustada iga kapriis. Samamoodi pöördus idee sel juhul tõsiste kavatsustega, et anda samal ajal midagi suurt, ambitsioonikat ja vaimu puhuvat. Autorid tunnistavad, et nad on põhjalikult uurinud igasuguseid psühholoogilisi häireid, sõtkudes neid okultismi. Igal inimesel on oma väikesed deemonid (kuigi mõnedel pole nad nii väikesed).

Võitlus keldi keldi hõimu peamise kangelanna Seuna maine järgi kasutasid arendajad autentsuse huvides erinevate allikate abi. Selleks, et tegelase psühholoogiline häire oleks loomulik, pöördusid nad nõu saamiseks neurobioloogiasse spetsialiseerunud professor Paul Fletcheriga. Samuti aitas oluliselt kaasa erinevate valdkondade meditsiinilise ja teadusliku uurimistööga tuntud heategevusfond fondi Welcom Trust. Samuti andsid oma panuse inimesed, kes elasid kunagi psühhoosi ja otsustasid oma isiklikke kogemusi jagada. See puudutas hetki, mil nad kuulsid hääli oma peades. Koostades kangelanna koopiaid, otsustasid autorid mitte tegeleda tegelike valikute muutmisega, nii et kõik tundus realistlikum.

V ajas oma koletist.

Pika ja raske töö tulemusena sündis Seuna, muutudes nii, et mängija näeb teda, hakates Hellblade mängu mängima. Ta on kinnisideeks, et jõuab põrgu põhja poole, et leida vastuseid talle piinavatele küsimustele. Aga ta ei tea, et põrgu on alati temaga, olles tema haige kujutlusvõime ilming. Põletatud aju tekitab tundmatu deemonite maailma, kellega ta peab võitlema. Tegelikult on need vaid alateadvuse põhjustatud hallutsinatsioonid, pettused ja kohutavad illusioonid.

Download Hellblade alates 2017. aasta augustist, see kuupäev teatatakse projekti ametlikuks käivitamiseks. Stuudio poolt näidatud mängust võime öelda, et see on esmaklassiline toode, millel on suur maailm ja kummitused.

  • Explore maastik
  • Koguge esemed
  • Fight monsters
  • Parandage oma oskusi

Huvitavad faktid.

Enne Hellblade mängimist huvitab teil ilmselt huvitavaid üksikasju. Näiteks, luues võitlussüsteemi, kutsusid nad stuntinimest Chloe Bruce'le, kes oli Daisy Ridley mõtteviis Star Wars'i filmimise ajal "Force Awakening" osas.

The peamine roll Hellblade'is toimus Melina Yurgensi poolt, kuid tegelikult ei ole ta näitleja, vaid tegeleb teise projekti video redigeerimisega. Ta tegi ajutiselt Senois'i rolli, kui viidi läbi alaline näitleja. Siiski mõistis meeskond, et Melina astus kiiresti rolli ja teeb suurepärase töö, ning pakkus talle seega võimalust jätkata pildi kaudu tööd.

Kuigi tüdruk leppis kokku, oli ta esialgu kohutavalt häbelik ja mõnikord palus tal kolleegidel tuled ära pöörata või välja lülitada, kui ta pidi tegema liiga emotsionaalseid stseene. Aga töö ise ja treeningud jõusaalis järk-järgult sisendasid usaldust tema vastu ja pelgus ei olnud nii tugev.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more