Järjehoidjad

Hellgard

Alternatiivsed nimed: Hellgard

Hellgard Online - tasuta veebipõhine MMORPG mäng tehtud stiilis fantaasia, asustatud obortni, vampiirid ja inkvisiitorite.

Mis oleks alustada mängu, peate registreerima Hellgard:

  • To sisestage oma e-posti aadress ja parool
  • , Et valida sümbol
  • Anna iseloomu nimi

Seoses tähtede mängu Hellgard: on kolm sõitu, Inquisitors, Libahundid ja vampiirid. Iga rass pakub valikut nais-ja meessugu.

Vaatame need võistlused:

Inquisitors - nad jahti inimesele ohtlik olendid ja omavad üleloomulikke võimeid

Libahundid - julge ja halastamatu olendid, kes on valmis võitlema, nii vampiirid ja inkvisiitorite ja iseendaga

Vampires - vampiirid, nad armastavad verd, kuid mõned eelistavad inimesed ja mõned puhtalt loom.

In Hellgard mäng, iga märk on viis kõige olulisemaid parameetreid:

Võimsus - mõju võimu insult

Ehitada - mõju arvu kasv elu punkte ja teevad

Agility - mõjutab võimalikku maksudest kõrvalehoidumist;

Intelligence - mõjutab punktide arvu energia, magic riigikaitse ja rünnak

Luck - mõjutab kriitiline streigi võimalus.

Tulevikus mängida mängu online Hellgard, kus iga uus tase või mingeid erilisi kogemusi, võite valikuliselt tõsta neid parameetreid, kuid on vaja mõelda, mida see mõjutab iga parameetri ja tõsta see üks mis on vajalikud, et jätkata võitudega.

Igas võistlused online mäng Hellgard, on oma unikaalne linn ja ainulaadne tüübi arengut, lisaks on igal tegelasel on isiklik relv ja õiguskaitsevahendid, tema suunas areng ja individuaalsed elukutse (shahterstvo, rybalstvo kogumine, kaubandus ). Selleks, et parandada kogemusi Hellgard online mäng, peate osaleda läbipääsu palju ja põnev külalistele ja täita erinevaid ülesandeid. World mängu online Hellgard koosneb paljudest maaliline kohtades, mis on koduks eri olendid ja koletised. Siin on mõned esindused kohad: Serenity Valley, Finger Serfirota, kärnkonn valdkonnas, võitlus ellujäämise nimel, Labyrinth, Kameliard, Jahipidamine Kameliarda, Teorot.

Arengut oma iseloomu mängus sõltub, nagu isiklikud kogemused ja nende täitmise meetmete kohta moraali valitud sugu. Seetõttu Nellgard mängida sa peaksid pöörama tähelepanu nende mainet.

Tuleb märkida, et seda mängu mängida? Hellgard online, teil on ainulaadne, mänge nagu võimalus omada loomad (loomad), kes on nii pühendunud oma peremehele, et nad on valmis võitlema, mis kaitseb tema master. Osta lemmikloom võib olla treener.

Paar sõna selle kohta, kuidas mängida Hellgard, võite teenida. Siin on mõned valikud: rännakuid, kogudes väärtuslikke langust, kaubandus asju ja abiga oma sõbrad (via info Player).

Lahingu süsteemi mängu Hellgard ehitatud reaalajas, kus lisaks tavapärasele võitleb, võite osaleda massilist lahingud surmav. Sest mis oleks Hellgard etendus oli huvitav, mäng on võime luua klanne.

Lõppedes läbi, lisage järgmine: mäng on mitte kerge südamega, piisavalt kõvasti, hea graafika ja helikujundus. Liitu mängu pärast Hellgard, te ei kahetse, et otsustasin proovida ennast rolli üks märkidele selles mängus.

Nii Hellgard kontroll ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more