Järjehoidjad

Kangelase lugu

Alternatiivsed nimed: Kangelasaba, Kangelase lugu, Kangelase lugu

Kangelasi ei sünni, neist saab

Mobiilseadmetele mõeldud võrgumäng

Hero Tale on veel väga noor ja ilmus 2022. aasta alguses. Loojateks on stuudio naljaka nimega Weird Johnny Studios. Nii stuudio nimi kui ka mäng ise on kujundatud naljakates värvides. Kuigi žanr on tavaline - RPG -, kuid kajaga vanadele RPG-dele, kus oli lugu ja hing. Kuna Hero Tale on aktiivses arenduses, pole mängus palju funktsioone. Iga nädal ja kuu jagavad arendajad arendusi ja uuendusi järjekorras. Praeguseks on mängust mõneks päevaks piisav ja siis - ainult lihvimine (pidev koletiste tapmine, et suurendada kulla kogust, esemeid ja tõsta maksimaalset taset). Aga kurbusest ärme räägi. Discordi kogukond kasvab väga kiiresti ja lähiajal saame uue uuenduse, mis toob uusi asukohti ja koletisi.

Mängu Hero Tale funktsioonid

Kõik on väga lihtne ja arusaadav. Te ei pea läbi jooksma lõpututes kohtades ja kulutama sellele palju aega. Kogu kaart koosneb 104 sektorist. Igas sektoris on mitu erinevat koletist. Mõned sektorid võivad olla linn, koopas või NPC-ga asukoht. Mida kaugemal kaardil, seda tugevamad koletised ja lahedamad neist rüüstavad, annavad rohkem kogemusi ja oskuspunkte. Mõnes sektoris võite kohata tugevaid ülemusi. Nende alistamiseks ei piisa mõnikord ainult kõrgest tasemest, mõistuse näitamisest ja näiteks relva vahetamisest vibust kilbiga mõõga vastu.

Teie tegelane võitleb automaatselt pärast nupul "Otsi vaenlast" klõpsamist. Kui olete vibulaskja, võtab koletis teile lähenemine veidi aega ja vastupidi. Olete vehkleja ja ründasite vibulaskjat – võtke aega, et talle lähedale jõuda. Kõrgematel tasemetel avate oskused ja nende abiga saate vibulaskjate eeliseid tõsta.

  • Archer - kõrge ja kiire kahjustus, madal kaitse.
  • Swordsman – keskmine kahjustus, kõrge kaitse, palju elupunkte.
  • Mage / Sorcerer - pole veel täieõiguslik klass mängus, hetkel on ainult tervendamise maagia; ründeperioodid seni mängus.

Üldiselt on Hero Tale klassides suhteline mõiste. Mida kõrgem on teie tase, seda rohkem oskuspunkte olete kogunud ja saate muuta oma kangelasest mitmekülgse võitleja. Selle tulemusel saate vibu tulistada, nuiaga hävitava löögi anda ja oma vaenlasi loitsuga põletada.

Oskuste puu

Esimest korda, kui jõuate oskustega sektsiooni, lähete tõenäoliselt segadusse. Kuid alustamine on üsna lihtne – järgige ühte haru ja uurige seda maksimaalselt. Näiteks meeldis teile mõõgaga vehkimine ja soovite oma iseloomu selles suunas arendada. Seega on vaja eluks vajalikke oskusi, ründe- ja liikumiskiirust, jõudu ja soomust. Punktide kulutamine manale või kaugrünnakutele pole mõtet. Ja vastupidi – olete vibulaskja, nii et saate teada kaugusrünnakuid, rünnakukiirust, eluiga, kriitilist tabamust ja kriitilist tabamust.

Oskuste hulgas on nn suured oskused, millele ligi pääsemiseks on vaja ümberkaudseid oskusi uurida. Näiteks avasite oskuste ringi jõu suurendamiseks (6 tk.) ja sulle antakse võimalus õppida suur oskus +10% jõule. Selliseid suuri oskusi õppides tugevdate oluliselt oma kangelast.

Põhikampaania

Kui mäng Hero Tale on alles arendusjärgus, pole kampaaniat kui sellist. Seal on lühike tagalugu, mis räägib kangelase välimusest. Pärast seda on teil kaart, mida uurida. Loodame, et arendajad lisavad tulevikus põneva loo. Praegu naudi seda, mis meil on :-)

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more