Järjehoidjad

Heroes in the Sky

Alternatiivsed nimed: Heroes in the Sky

Game Heroes in the Sky - on multiplayer mäng stiilis shooter mäng. Heroes in the Sky Online saadab teile ajal Teist maailmasõda, kus saab mängida küljel valitud leegion.

In Heroes poolt Sky Saad mängida kas küljel natsid või küljel liitlased. Kõik nad on oma leegioni lennukeid.

Et mängida Heroes poolt Sky Sa pead hoidma oma arvuti vastab järgmistele nõudmistele:

Protsessor: P 4 1. 6 GHz

Mälu: 1024 MB

Video: Video 3 D 128 MB

Operatsioonisüsteem: Win 2000 / XP / Vista

Internet: High Speed.

Nüüd Online Heroes in the Sky on väga lihtne registreerimine. Sa ei pea palju vaeva, et täita järgmised andmed:

1) Sisestage oma nimi. Sinu nimi tuleks sisestada ladina tähti.

2) Sisesta oma e-maili teel.

3) Mõtle ja kirjuta oma parool.

4) Loe Litsentsileping ja terminoloogia mängu.

5) Siis vastavasse kasti rist, et te nõustute ja litsentsilepingut.

6) Vajuta « Play » .

Pärast seda, sa võid alustada mängu.

Game Heroes in the Sky Internetis inglise keeles. Vene versioon veel.

Enne Heroes in the Sky mängida, siis on vaja õppida kõike oma režiimid:

- Kampaania režiimis. Selles režiimis peate sooritama kõik test kampaaniaid, mis toimub Euroopa ja Vaikse ookeani rindel. Need katsed võidab sind koos oma liitlastega ja üksi.

- Attack ja kaitsta režiim. See on klassikaline viis, iga shooter mäng. Siin on oluline, et lõpetada ülesanne: purustada vaenlane, püüdmise või hävitada. Need, kes kaitsevad oma territooriumi kaitsma vajadust kavandatud kava ja saavutada oma eesmärki.

- Jagelus režiim. Selles režiimis saab tõesti proovida oma kätt. Sul tekib selline olukord, kui üks kõigi vastu. Sinu eesmärk - on hävitada võimalikult palju vaenlasi.

- Occupational War režiim. Selles režiimis peate jääda okupatsiooni suur lahing. Siin on koos sõpradega pool ookeani ja Euroopa ees. Sinu ülesanne on tõestada, et sa oled kõige tugevam. See režiim peetakse kõige võimsam Heroes in the Sky võrgus.

- Raid režiim. Režiimis reidide mängijad kokku neli meeskonda neljast. Selles režiimis eesmärk - võimalikult palju punkte lahingus, mitte oma vastast. Võite ka mängida oma sõpradega vastu kampaaniaid juhivad arvuti ise. Kui jõuad võidu selles lahingus, siis võib õigustatult pidada end meister mäng Heroes in the Sky Online.

Sõltuvalt pool Heroes in the Sky mängid, siis on järgmised osad:

1) fašistid . Sul on võimalik kasutada viie filiaalid lennukeid. Ja teised filiaalid õhusõidukid: Saksamaa, Itaalia, Jaapan, Gunner ja pommitaja. Neid lennukeid loetakse lisatasu.

2) liitlased. Võite kasutada viis filiaalid lennukeid. Premium klassi õhusõiduki Allied sisaldama: NSVL, Inglismaa, USA, Gunner ja pommitaja.

Tere Teist maailmasõda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more