Järjehoidjad

HeroesLAND

Alternatiivsed nimed: HeroesLAND

Kui kunagi oled lootusetult võlutud "Heroes of Might and Magic", eriti kolmandas osas, samal ajal kui online-mäng Heroes Land teeme seda jälle. Sellega omakorda põhinev strateegia jagada oma tegelase täielik piisavalt reisida ja seiklus, lahingud koletised, võitleb vastaste ja turniiride parimad sõdalased. Külastajad saavad oodata ühiskonnaelu fraktsioonid või klannid, kus saab leida sarnaselt mõtlevate inimeste, ennast tõestada diplomaat, leida tõelist sõpra.

Liitu mäng Heroes Maa on väga lihtne - sa pead täpsustama tegelase nimi ja e-posti aadress, parool ja turvalisuse küsimus (kui äkki registreerimine Heroes Land nõuavad taastamine), seejärel sisestage kontrollkood ja aktsepteerima kasutaja kokkuleppel.

Ja selline moment - et sa Heroes Land online registreerimine on lubatud, aga miski ei kaalu lisaks? Kontrolli, kas sul on uuendatud versioon Adobe Flashplayer, ilmselt on põhjus selles, et.

Nüüd see toimib, võite alustada luua märk, või pigem tähtedega - Heroes Land mängu online võimaldab teil luua ja juhtida kuni üheksa tähemärki erinevate rasside ja fraktsioonidesse. Ainus "aga" - nad ei tohi suhelda. Noh, küsimus number küsimus - umbes kvaliteet. Ise, et luua unikaalne märk teile pakutakse palju võimalusi - valik rühmitusse, klassi-, kutse-ja muidugi loomine portree. Alustame fraktsioonid, mis maailmas Heroes Land Internetis elu ja seab standard summa - nad on jagatud kolme ja klassikaliselt on sõdalased ja mages.

Esimene sõit - esindajad World: rüütlid, päkapikud ja võlurid.

Teine sõit - esindajad of Darkness: elanikud põrgusse necromancers, warlocks.

Kolmas rass - tegelased hõivata neutraalne osapool: mülgas elanikuga ja barbarid "elementaliste."

Järgmine, anna nimi valitud iseloomu ning töötada rassi portree. Siin võib-olla saame mängida Heroes Land.

Üks peamisi väärtusi oma iseloomu selles müstiline ja ettearvamatu maailmas on "kogemus", mis muutub suurem iga mööduva ringi. Lisaks veel üks oluline omadus nende jaoks, kes soovivad mängida mängu online Heroes Land sõjalise strateeg - on "karisma". Võttes see arvukus, saad ühikute arv ja moodustada armee väärt nende juht. Muide, osta palgasõdurite sõdurid olevat üsna tulus investeering raha, sest nad ei saa teda tappa, kuid ainult mõneks ajaks loobuda mäng.

Heroes Land online mäng, mis võib olla väärt vastane võitlus üks-ühele ja rühm lahinguid või organiseeritud turniiridel (uudishimulik funktsioon kohalik PVP - nad saavad konkureerida kohe sunnib neli mängijat). Rahulikuma strateegid Heroes Land mängida võrdselt põnev - saab koguda vahendeid, luua lossid, osaleda mängudes või majanduse muutunud reisija. Unite rühma ja mine vaata maailmas võidelda monsters, draakonid lair otsida ja toota ainulaadne esemeid. Palun pange tähele, et liitmise koos teiste mängijatega, siis on teil võimalus arendada võrrelda ja analüüsida neid ja su parim / problemaatiline pool luua edukaim tandem.

Lõpuks märgime, et mängida mängu online Heroes Land - on rohkem kui lihtsalt austusavaldus armastatud miljonid «Might and Magic III» on tema vaim ja tema seadused, siit leiad isegi rohkem seikluslik ja huvitav kohtumised müütilised olendid see salapärane ja fantastiline maailm.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more