Järjehoidjad

Heroes of Gaia

Alternatiivsed nimed: Heroes of Gaia

See strateegia - järjekordne meistriteos Aeria Games. Paljud mängijad ütlevad, et mäng Heroes of Gaia on palju pistmist lemmik mängijatele seeria jüngrid, kuid tegelikult on see projekt on oma individuaalne ja kordumatu võlu. Mäng on väga huvitav ja suudab esimese minuti ahvatleb sind oma plot. Ilusti vormistatud graafika ei saa, kuid imetlen ja kvaliteet gameplay ainult kahekordistab rõõmu. Ühesõnaga, kui sulle meeldib strateegia online, siis see mäng - mida sa vajad.

Mis Heroes of Gaia Online on sul võimalik avastada uusi maid ja lüüa neid, sest nad ehitavad oma lossid ja ehitised. Valmistatud vahendeid te regulaarselt saab kasumit teenida, isegi kui sa ei ole mäng. Sul on võimalik koguda vahendeid kohe pärast uuesti siseneda mängu. Sul on ehitada oma impeeriumi, mis on ühe seisund. See tähendab, et selg ei ole suur armee, ja kõik teie saavutused on ainult oma isiklike saavutuste. Ole mõistlik ja tark sõdalane, püüame alati parim lahendus vaenlane. Teil sõlmida rahulepingud ja liidud, et jätkata võitlust ja lahingu vaenlaste - kõik huvides ühel päeval räägin teile kõige julge ja võimas keiser.

See on online mäng, kuid kuna siis peaks juba valmis olema asjaolu, et Heroes of Gaia registreerimine on vaja alustada. Mängu kasutajaliides ei ole veel kohandatud inglisekeelsete kasutajatele, kuid sa segadusse see asjaolu ei tohiks - juhtida mängu nii lihtne, et sa pead olema võimeline aru, isegi abita sõnastik, sealhulgas täidetud registreerimisleht. Tuleb aga meeles pidada, et enne mängu, siis tuleb alla laadida ja paigaldada Unity Web Player, mis omakorda aitab teil mängida ilma probleemideta otse brauseris.

, Et alustada registreerimist vajutage «Plat Free», mis asub allosas mängu ekraani.

Enne kui avate registreerimisvormi, täitma, et võite hakata mängima Heroes of Gaia. Järgige kõiki küsib süsteem ja täita kõik väljad, et (siis on vaja täpsustada ja parooli sisestada kontoris, ja kirjutada aadressi elektrooniline kast).

Kui soovite, võite selle sammu registreerimise protsess, volitatud projekti andmeid kasutades oma Facebook'i. Ja kui seda vähemalt kord oled mänginud mängu Aeriya, siis sa ei pea registreerima üldse - sa oled teinud seda veel esimesel koosolekul projekti.

Enne kui hakata mängima mängu Heroes of Gaia, siis pead valima mängu server. Teie peamine ülesanne - pump ja arendada oma iseloomu, et saada võit võrra. Mäng on mitu suurt sõitu märke:

People.

Elves.

Orke.

Undead.

Projekt ootab teid üle 40 miljoni mängijat üle maailma. Kiirusta ja sa ennast tõestada lahinguväljal. Seda teha just nüüd, sest mängida Heroes of Gaia TASUTA!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more