Järjehoidjad

Heroes Realm

Alternatiivsed nimed: HotR

Game Heroes Realm - veebipõhine strateegia mäng kauplemine. Loojad mäng annab sulle võimaluse sattuda maailma tegelasi, kes vajavad kuningriiki. Loomist, mis on teie peamine eesmärk mängus.

Kui otsustate mängida Heroes Realm veenduge, et süsteemi nõuded on mäng Heroes of Realm parameetritele arvuti. Põhimõtteliselt masin kuhjaga parameetrid ei ole vaja siin, aga ikkagi:

• Protsessori kiirus - 2 GHz

• RAM - 1 GB

• Hard Drive - vähemalt 2 GB

• Interneti-ühendust.

Tuleb tagada, et kõik läheb hästi, saab hakata kavandama mängu. Heroes Realm registreerimine päris ei ole keeruline, kuid nõuab juhiseid tõesed andmed

1. Logi ametlikul veebilehel mäng Heroes of Realm

2. vali jagu - Alusta mängu

3. enne kui on valida ühe serverid

4. pärast valida server peate sisestama andmed, kui sa juba registreeritud - valid akna märgistatud "vabalt mängida" ja luua oma konto,

5. sisestage nimi, mida kasutatakse ka tulevikus;

6. sisestage aadress oma praeguse e-posti aadress;

7. mõelda ja kirjutada parool, mis koosneb kuuelt liikmelt viieteistkümnele tegelased

8. Korrata parooli ning ei täpsusta parool nagu kusagil mujal

9. vali turvalisuse küsimus

10. kirjuta vastus sellele küsimusele, meenub see

11. täpsustada, kes teile rääkinud mäng

12. märgistada, kui te kasutate mängureegleid

13. märgistada, kui teil on juba rakendatud kolmteist aastat

14. koputage - mängida tasuta.

Nüüd oled mängu. Ja sa pead saama Issanda ja ehitada oma kuningriigi.

Heroes Realm, võite mängida ükskõik märki ja nad on siin nii palju kui 350.

Game Heroes Realm online pakub need kuningriigid

• Venizin

• Kiriti

• Adriago.

Venizin - on viljakas maa ja hea ilm, nii ohtra toidu ja rikkust. United Empire kogu kontinendil. Aktiivselt kogub sõjalist jõudu, mis ühendab mandri uuesti.

Kiriti - see kuningriik loodi kolmas Prince impeerium Venizin. Seal on tohutu ressursside maagi. On ambitsioon luua impeerium uuesti.

Adriago - loodi teine ​​prints impeeriumi. Seal on head vahendid maagiline kivi maast. Valmis kätte maksta tema kaks venda, riigireetmise eest.

Task taastada üks impeeriumid.

Heroes Realm Internetis võimaldab teil valida oma armee, oma tulemusi parandada, kui kaitse päästa oma kuningriigi rünnakute poolt vaenlase jõud. Nagu te ehitada oma kuningriik lukku.

HotR mäng on mäng primitiivne stiil graafika anime, ja konkreetne, kuid sobiv hääl tegutseb. Esitleti üsna lihtne lahingu, kuid see ei ole oluline. Pärast mängu võimaldab realiseerida oma kõige ootamatu läbimõeldud strateegilise ideid.

Vaata ise. Täielik mängu Heroes Realm ja olete rahul.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more