Järjehoidjad

Valhalla kangelased

Alternatiivsed nimed: Valhalla kangelased

Heroes of Valhalla on suurepärane žanride segu

Heroes of Valhalla on veel väga värske ja on aktiivses arenduses. See tähendab, et homme võib mäng erineda sellest, mida näete täna. Kuid juba praegu võib julgelt väita, et siin põimuvad mitmed strateegia ja tornikaitse žanrid. Skandinaavia stiilis kaunistused, viikingid, nende mütoloogia ja kangelased.

Mängu käik

Siin on kõik üsna lihtne, Heroes of Valhalla mängimist alustades tervitab teid must ronk, kes tutvustab teile mängu. Siin pole veel tutvustavaid videoid ega lugusid. Täpselt nagu pole valikut iseloomu või rassi järgi. Teile antakse hallata väike küla, seda tuleb arendada, hoonetega üles ehitada ja kaitsta. Kogu interaktiivne mäng on küla kaitsmine. Kuid see kaitse pole lihtne, siin pole armeed, vähemalt pole teil piiramisrelvi, vaid ainult võimsad kangelased ja kaitsetornid.

Peate korraldama ja arendama oma linna tornikaitset vaenlase rünnakute eest. Iga rünnaku algatate ise ja paned kangelased ka ise kaitsesse. Samuti saate kangelasi juhtida ja paigutada kaitsemehhanismide vahele lahinguväljale. Ärge unustage torne ehitada ja uuendada, nad ründavad vaenlasi automaatselt, kui jõuavad torni rünnakutsooni.

Kangelased on tänapäeval peamised kaitseväe tüübid. Kaitses ei saa olla rohkem kui 4 kangelast. Neid on erinevatel erialadel:

  • Berserker teeb palju lähivõitluskahjustusi
  • Archer teeb suuri kahjustusi
  • Rüütel väike kahju, kuid kõrge kaitse
  • Axeman keskmine kahju ja keskmine kaitse

Niipea, kui alustate rünnakut, liiguvad kangelased väravast välja ja seisavad silmitsi vaenlastega. Võite saata nad erinevaid rühmitusi pealtkuulama või maksimaalse kaitse tagamiseks jätta nad linna peaväravatesse. Sest kui värav kukub, kukub kogu küla. Soovitame hoolikalt läbi mõelda kaitse etapid.

Nõuanne: ehitage varajases staadiumis kaitsevallid ja tasandage need. Mida kõrgem on sellise struktuuri tase, seda kõrgemad on selle löögipunktid ja seda raskem on vaenlasel sellest üle saada. Ja vahepeal saab seda vibudega tulistada või kividega täita. Pange tähele, et on ka erinevat tüüpi torne, millel on erinev tugevus, kiirus ja ründeala. Uut tüüpi tornid avatakse, kui vaenlaste lained hävitatakse. Samuti saate iga laine eest rongalt väärtuslikke auhindu. See võib olla kuld või ressursid või nii legendaarsete kui ka tavaliste kangelaste väljakutsumise sarved. Teie vastased igal etapil arenevad ja arenevad. See tähendab, et peate parandama oma kaitset ja arendama oma kangelasi. Pöörake tähelepanu vaenlase vägede tüüpidele. On sõdureid, kes hüppavad üle takistuste, on vibulaskjaid ja amblasi ning tavalisi lähivõitlusesõdalasi.

Laadige Heroes of Valhalla tasuta alla ja alustage Androidi emulaatori abil arvutis mängimist. Lõppude lõpuks töötati see strateegia välja nutitelefonide jaoks.

Sulle võib tunduda, et mäng on väga lihtne ja puudub igasugune elevus, kuid ärge unustage, et see on endiselt beetaversioon ja nädala pärast saavad arendajad midagi uut ja naljakat lisada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more