Järjehoidjad

Sigatüüka pärand

Alternatiivsed nimed:

Sigatüüka pärand rollimäng, mis põhineb Harry Potteri universumil. Siin näete suurepärase kvaliteediga 3D-graafikat. Kõik tegelased on hästi häälestatud. Muusikaline saade on tehtud kuulsa võluripoisi filmitsükli stiilis.

Enne alustamist külastage tegelaste redaktorit ja leidke oma kangelasele nimi. Pärast seda leiate koolituse, mis ei võta palju aega. Seejärel võite hakata mängima Sigatüüka pärandit.

Kui olete tuttav tööde tsükliga, mille kallal tehti palju filme ja ilmus isegi mitu mängu, siis võite kergesti arvata, mida see mäng teile räägib.

Sigatüükas on kool lastele, kellel on anne mustkunstiks. Kuid sellest ei piisa, kui sündida maagiliste kalduvustega, võluriks saamiseks peate õppima palju asju:

  • Õppige jookide valmistamise kunsti
  • Õppige loitse ja looge ise
  • Omandage luudade lennutamise oskus
  • Uurige maagiliste metsalistega ja saage nendega sõbraks
  • Avastage sünge Sigatüüka hoone saladused
  • Valige, millises kooli kogukonnas soovite õppida
  • Leidke oma ainulaadne võlukepp, mis paljastab teie võimed kõige paremini

Ja palju muid huvitavaid tegevusi ootab teid selles mängus. Nõustajaks olemine on üsna lõbus, kuigi mõnikord võib see olla keeruline.

Kronoloogiliselt toimuvad siin kirjeldatud sündmused 1800 aasta jooksul, kaua enne seda, kui Harry Potter sellesse kuulsasse kooli õppima jõudis.

Peategelase õpilase käes on iidse saladuse võti. Harutage lahti, mida vajate, sest kui seda ei tehta, ripub maailma kohal surmaoht.

Mäng toimub tohutus avatud maailmas, mis ei piirdu ainult kooli territooriumiga. Avastage kõike ümbritsevat, reisige läbi keelatud metsa, Sigatüüka, Sigatüüka ja neid ümbritsevaid maid.

Saage tõeliseks võluriks või nõiaks, omandades kõik selle käsitöö tarkused. Proovige lahti harutada iidne mõistatus, mille võti on teie kätes. Vältige maagilise maailma ja kõigi selle elanike surma.

Õppige, kuidas hoolitseda haldjaloomade eest. Selle eest saab preemiaks näiteks lennata tiivulistel hobustel jm.

Saage teada, kuidas võlurid sel ajastul elasid. See ei olnud nii lihtne, kui arvate. Neil päevil oli Sigatüüka territooriumil palju ohtlikke elanikke, kellest mõnega peate võitlema kõiki oma maagilisi jõude ja oskusi kasutades. Saa võitjaks tumedate võlurite, goblinide, trollide ja muude muinasjutumaailma elanike rahu häirivate olendite seas. Selleks on vaja võimalikult kiiresti omandada võitlusloitsud, millest osa on tänapäeval keelatud.

Suhtle teiste kooli elanikega, leia nende hulgast uusi sõpru ning täida ülesandeid ja soove.

Sigatüüka pärandi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti.

Installige mäng kohe, et hallata kõiki võlukunsti nippe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more