Järjehoidjad

Püha sõja

Alternatiivsed nimed: Püha sõda

Medieval religioon ja nende lojaalsed fanaatikud, ristisõjad ja vastasseis kogu rahvad - ei ole lihtne reaalsus Püha sõja Online. Ei ole koht salgamine või argus, kõik toimub Jumala nime ja oma luba ...

Online mäng Püha sõja aitab kaasa veebipõhine rollimäng mängud keskaegne teema. Saavutada edu ja võidu vaenlase üle, võite lihtsalt jälgida veendumusi oma religiooni, mis te nõustute registreerimisel. Lisaks globaalne valik - religioosse staatuse (Knight katoliku-moslemi saratseenlaste ja paganad), registreeringu Püha sõja mäng on teil otsustada, millist maailma tahad elada - kutsutud kuus. Noh, siis on kõik proosaline - luua unikaalne nimi, sisestage aadress praegune e-posti konto, aktsepteerib kasutaja leping ja registreerimine selle püha sõja üle.

Kuna kangelane valiti automaatselt (Püha sõja Online registreerimine ei ole ruumi valikuvabadust, kui selline), et see on unikaalne ning anda üksikule funktsioone, mida ei õnnestu.

Püha sõja online mäng, kus kõik aset opositsiooni esindajad, üks rass - inimeste vahel. Followers eri religioonide (välja arvatud fanaatiline pühendumine) erinevate inimeste oskusi ja võimeid, sõjalise laskemoona ja relvi. Seejärel omandada kogemusi ja teenida kuldmünte, saate osta oma iseloomu uus armor, kilbid, relvad ja varustus. Lisaks poodides veel palju asju - alates võitlevad täkud maagiline eliksiire.

Püha-War Game Online pakub mitmesuguseid külalistele minna ja lahendada suur hulk mängu probleeme. Muidugi, peamine juhtmotiiviks tegevust iga rüütel on luua oma. Vähemalt peaks see püüdlevad. Ehk et kohe ei vägev ja kuulsusrikas, kuid ole kannatlik. Mängi Püha sõja vaja etappide piiludes vaenlased, lahendades kohe probleeme, oma juhendamise oskusi. Selle viimasega punktis, see on hea, et teostada oma territooriumil, nii et kaevandamine vahendeid ja omakorda tema alandlik elukoht majesteetlik loss väärt ordumees.

Ekstraheerimiseks ressursse ei pea tegema midagi erilist, lihtsalt aktiivselt mängides mängu online Püha sõja. Võibolla mõned mängijad röövimine ja vägistamine - ebatavalist meetodit, kuid siin nad on õigustatud. Liides on erilised omadused - "Võitlus", "Loot", "Attack". Mängi mängu Püha sõja online on mugav, et sa saad valida taseme vastane - see annab teile nimekirja kandidaatidest, kes võib rünnata. Lisaks on aja jooksul, ning suudab tuvastada rünnakuid.

, Kuid ei pruugi teenida rööve - minna tööle või saada palgasõdurite teenivate lepinguliste lahinguid. Saadaval mängurid panustamise mängud ja kihlveod.

Ja kus on koht religioon, küsite? In võitlus PvP - meie vastame! Kui korraldatud lahing - et vastu korra, siis see on kui kuum võitlus, pühendumist ja kaitsta oma ideoloogia. Bouts formaat duels on kokku selleks määratakse võitja.

Tuleb märkida, et Püha sõja mängida esimesel tundub nudnovato kohti, mis võib olla tingitud asjaolust, et enne mängija ei väljakutseid ning puudub koht lugu külalistele. Kuid on veel midagi, mis viib mitte vähem - ja ainulaadne vaimus keskaegne rüütellikkus, võimaluse ennast väljendada eri ilmingud (alates sõdalane jutlustaja) ja muidugi palju võidelda ühise asja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more