Järjehoidjad

Kodu ja aed

Alternatiivsed nimed:

Home Garden on mängu 3 puzzle mäng linnaehituselementidega. Koduaeda saab mängida mobiilseadmetes. Graafika on siin ilus, meenutades värvilist multikat. Häälnäitlemine on hästi tehtud, muusika on rõõmsameelne ja pealetükkimatu.

Seekord on teil disaineri karjäär. Renoveerige oma klientide kodusid ja kinnistuid, et muuta need teie laitmatu maitsega vapustavaks.

Teid ootab palju tööd:

  • Lahendage mõistatusi ja hankige tegevuspunkte disainitöö lõpuleviimiseks
  • Valige teatud elementide välimus, et see klientidele meeldiks
  • Saage tuttavaks Lydia, Benny ja teiste sõpradega, kes aitavad teid disainiprojektides

See väike loend ei kajasta kõiki lõbusaid ja huvitavaid ülesandeid, mis teid mängus ootavad.

Saate õppida mängu juhtima ja mõistatusi lahendades reegleid õppida tänu mänguarendajate koostatud selgetele näpunäidetele, kuid kui te pole match-3 mängudes uus, saate ilma vihjeteta hakkama.

Enedes raskused veidi suurenevad, on ka elimineerimise tasemeid. Iga paari taseme järel seisate silmitsi keerulisema ülesandega, kuid pärast selle sooritamist saate võimaluse kergemaid ülesandeid lahendades veidi lõõgastuda.

Mida kaugemale lähete, seda suurem on oht teatud taseme läbimisel kinni jääda. Sellistel juhtudel võivad abivõimendid või lihtsalt õnne, proovige ja õnnestub. Rakendatud on võimalus osta mänguvaluuta eest veel paar käiku, kuid kulutada seda ettevaatlikult.

Kui te ei suuda otsustada, milline sisekujundus teile kõige rohkem meeldib, proovige erinevaid võimalusi. Saate muuta mis tahes dekoratsioonielemendi välimust, kui teie eelistused muutuvad.

Vaadake mängu iga päev. Külastusel on päeva- ja nädalaauhinnad. Enamasti on need võimendid, mida saab mängu ajal kasutada. Kui sul pole ühelgi päeval tuju või aega mängida, võid lihtsalt sisse astuda ja oma kingituse järgi võtta, mängida pole vaja.

Pühade ajal toimuvad siin eriteemalised üritused. Sul on võimalus võita ainulaadseid dekoratiivesemeid, mida muul ajal pole.

Saate mängida Home Gardenit nii võrgus kui ka võrguühenduseta. Kuid selleks, et teie nimi edetabelis kuvada, on siiski vaja ühendust luua. Õnneks pole praegu praktiliselt ühtegi kohta, kus poleks mobiilioperaatorite ega wifi levi.

Mängusisene pood võimaldab teil osta võimendusi ja isegi mängusisest valuutat. Ostude eest saate tasuda pärisrahaga. Sageli on poes allahindlusi. Pole vaja oste teha, see on lihtsalt viis arendajatele tänu avaldamiseks. Isegi kui mõne taseme läbimine ebaõnnestub, proovige ikka ja jälle ning varem või hiljem jõuate edasi.

Sellel lehel oleva lingi abil saate Android-s tasuta alla laadida rakenduse

Home Garden.

Alustage mängimist kohe, et mõistatusi lahendada lõbusalt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more