Järjehoidjad

Koduotsimine

Alternatiivsed nimed:

Koduotsingute ellujäämise simulaator linnaplaneerimise elementidega. Mäng on saadaval arvutis. 3D-graafika on ilus ja realistlik. Jõudlusnõuded on madalad, optimeerimine hea. Häälnäitlemise tegid professionaalid ja muusikavalik rõõmustab teid.

Maailmas, mis on muutunud kõrbeks ja vett hinnatakse rohkem kui kulda, on raske ellu jääda. Peate võtma vastutuse inimeste rühma eest ja hoolitsema nende eest. Enne sellise olulise missiooni võtmist läbige veidi koolitust, et juhtimisseadmetega kiiresti harjuda. Pärast seda ootavad teid palju ohtlikke, kuid huvitavaid seiklusi. Saate Homeseeki mängida pikka aega, sest teid ootab kaks kampaaniat ja 9 stsenaariumi.

Mängus on teil mitmesuguseid ülesandeid:

  • Avastage kõrbemaailma
  • Leidke ja korraldage vee ja muude väärtuslike ressursside ammutamine
  • Kadunud tehnoloogiate uurimine, hoonete ja seadmete täiustamine
  • Laiendage oma asulat, ehitage uusi hooneid
  • Võistle teiste mängijatega võrgus edetabelis koha nimel

Need on mõned ülesanded, mida peate tegema.

Kõige raskem osa saab olema kohe alguses.

Ressursi täieliku nappuse tingimustes on oluline valida õiged prioriteedid. Ärge kiirustage oma asulat kiiresti laiendama ega teadusuuringutega tegelema. Tehke kõike järk-järgult, vastasel juhul riskite kulutada liiga palju ressursse projektile, mida praegu ei vajata ja millel pole piisavalt võimalusi ellujäämiseks olulise hoone loomiseks.

Kui pakute oma inimestele kõike, mida nad vajavad ja asulat ei ähvarda otsene hävimine, saate saata skaute kaugeid territooriume avastama või ülesandeid täitma. Preemiad keerukamate ülesannete eest toovad palju kasulikku, kuid vastupidi, võivad need rikkuda kõik, mida olete saavutanud. Mõelge hoolikalt iga tehtud otsuse üle, sest see mõjutab otseselt missiooni õnnestumist või ebaõnnestumist.

Pärast kohalike kampaaniate ja stsenaariumide mängimise kogemuse saamist saate proovida kätt võrgus koos teiste mängijatega. Võitmiseks peate tegutsema maksimaalse julmalt. Proovige kahjustada või saboteerida kriitilisi hooneid oma vastaste territooriumil. Varastada ressursse, hävitada seadmeid. Tehke kõik endast oleneva, et teie vaenlased sureksid nälja ja veepuuduse tõttu. Kuid ärge unustage oma asula kaitsmist; teie vastased võivad olla üsna kogenud ja kavalad, see võimaldab neil teie väikelinna samamoodi hävitada.

Koduigatsust saate mängida nii võrgus kui ka võrguühenduseta. See on mugav, saate mängus lõbutseda isegi siis, kui teil pole mingil hetkel võimalust Internetiga ühendust luua.

Koduotsingute tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. Kui te ei soovi liiga palju kulutada, oodake müüki ja hankige mäng allahindlusega.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe, et luua apokalüpsise hävitatud maailmas parim asula ja taaselustada tsivilisatsioon!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more