Järjehoidjad

kodumaailm 3

Alternatiivsed nimed:

Homeworld 3 on populaarse kosmose reaalajas strateegiasarja jätk. Graafika on võrreldes eelmise versiooniga paranenud. Häälnäitlemine ja muusikateoste valik on endiselt laitmatu.

Kui olete sellest osast tsükli mängudega tuttav, ei tee teile paha, kui läbite koolituse ja tutvute juhtnuppudega suhtlemisega. Kui te pole algaja ja olete sarjas varasemaid projekte mänginud, võib selle sammu vahele jätta, kuna muudatused on väikesed.

Nagu varemgi, peavad mängijad ootama pikka ja rasket teekonda oma koduplaneedile läbi kosmosekuristiku, mis on tulvil palju ohte.

Raske tee ületamiseks vajate:

  • Avastage kosmost, otsides kasulikke ressursse
  • Õppige uusi tehnoloogiaid
  • Ehitage võimas kosmosepark
  • Hävitage kõik kohatud vaenlased

Loend ei ole täielik ja selles on loetletud ainult peamised tegevused.

Nagu ka eelmistes osades, on teie laevastiku aluseks emalaev, millel asub teadusosakond, tehased tootmiseks kõike, mida reisil vaja võib minna, ja laod väärtuslike ressurssidega.

Alguses peate ehitama piisavalt sonde, et otsida mineraale lähedalasuvatelt planeetidelt. Pärast seda saate ehitada sõja- ja uurimislaevu.

Olge ettevaatlik, vaenlased võivad olla lähemal, kui arvate.

Pärast vaenlase laevastiku alistamist ärge kiirustage kohe edasi liikuma. Uurige vaenulike laevade jäänuseid ja reprodutseerige sel viisil saadud tehnoloogiaid. Täiendage ja uuendage oma autoparki ning alles pärast seda minge väravate juurde, et kosmoses liikuda.

Kui te seda ei tee, võite olla eesseisva ohu ees liiga nõrk.

Sul on võimalus teha toodetavate laevade kujunduses oma maitse järgi muudatusi. Muutke oma laevastik võitmatuks.

Mäng areneb tsükliliselt, nagu ka eelmised osad. Möödad väravast, sisened uude ruumisektorisse, täiustad laevastikku ja liigud edasi, hävitades teel vaenlasi. Peamine asi selles protsessis on mitte kiirustada, et mitte millestki olulisest ilma jääda.

Igal sõjaristleja kaptenil on ainulaadsed omadused, mis eristavad neid teistest ja mõjutavad kõiki väiksemaid laevu, mis nende käsutuses on.

Lahingusüsteem on üsna keeruline. Kasutage võitmiseks erinevaid taktikaid ja strateegiaid.

Homeworld 3 mängimine on muutunud veelgi huvitavamaks.

Sellest osast leiate mahajäetud hiidlaevu. Kasutage neid vaenlaste varitsemiseks ja kasulike ressursside kontrollimiseks. Pidage meeles, et sel juhul pole pisiasju, kõik leitud lähendab reisi eesmärki.

Lõpetage kampaania võitluskogemuse saamiseks. Pärast seda võite soovi korral Interneti-ühenduse abil võidelda teiste mängijatega üle maailma.

Homeworld 3 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta ametlikul veebisaidil või Steami portaalis.

Kui soovite aidata kosmosemissioonil oma eesmärki saavutada, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more