Järjehoidjad

kodumaailm

Alternatiivsed nimed:

Homeworld on üks esimesi kosmosestrateegiamänge, milles ruum muudeti tõeliselt kolmemõõtmeliseks. Taasväljalaske graafikat on oluliselt täiustatud ja täiustatud. Heli muutmist ei vajanud, kõik oli juba üsna heal tasemel.

Mäng humanoidide rassist nimega Higarid, kes on inimestega väga sarnased. Evolutsiooni käigus õppisid nad kosmoselaevu ehitama ja läksid kosmosesse. Seal kohtusid nad paljude erinevatel arenguetappidel intelligentsete tsivilisatsioonidega. Üks neist, Bentussi, kasutas võimsat artefakti nimega Tuum, mis jäi järele kadunud eelkäija rassist. See artefakt võimaldas nende lipulaeval avada alamruumi tunneli ja liikuda koheselt üle tohutute vahemaade. Just see tsivilisatsioon aitas higarlastel omandada väikese hüppe tehnoloogia, mis võimaldas neil kosmoses palju kiiremini liikuda.

Mõnikümmend aastat hiljem algas galaktikas sõda neutraalsete süsteemide pärast, mille tulemusena jagunesid higarid pärast tohutuid kaotusi mitmekümneks maailmaks. Rahu saavutamiseks loodi Rahvaste Liit, mis pidi lahendama kõik vaidlused, kuid see ei õnnestunud ja viis veelgi hävitavama sõjani. Võitluse käigus osutus teine suur artefakt, sama, mis Bentussist pärit tuum, Higaryani käes. Kuid ebasoodsate sündmuste ahela tõttu kukkus Core'i kandnud laev asustamata planeedile alla.

ellujäänud meeskonnaliiget lõid tehnoloogia põlvkondade kaupa ja moodustasid sellel planeedil väikese rahva. Pärast seda, kui nad suutsid uuesti kosmosesse siseneda, õnnestus neil leida Tuum koos oma kodumaa Higari maailma asukoha kaardiga. Otsustati teha rännak ja naasta oma kodumaailma.

Selleks ehitati hiiglaslik laev nimega Ema, seda juhtima määrati tüdruk Karen, kelle mõistus oli seotud juhtimisega, mis tegi temast osa laevast.

Sellel teekonnal peate aitama tal juhtida teed kauge eesmärgi saavutamiseks.

Kogu mäng koosneb 16 hüppemissioonist.

Igas kohas kohtate tugevaid vaenlasi. Kõik need tuleb ükshaaval alistada.

Emalaeval on kõik võitmiseks vajalik. Mängu ajal saate puuduvad ressursid ja tehnoloogiad.

  • Ehitage uusi laevu
  • Miinivarud lähedalasuvatelt planeetidelt
  • Uurige tehnoloogiaid ja looge uusi laevakujundusi

Lisaks põhiloo ülesandele on teil võimalus valida täiendavaid ülesandeid. Kõigi nende kõrvalmissioonide täitmine aitab teie laevastikul muutuda tugevamaks või nõrgendada teie vaenlasi.

Algul võib 3D-ruumis navigeerimine olla veidi kummaline, kuid aja jooksul harjub sellega.

Aktiivne paus lahingute ajal võimaldab teil planeerida oma laevastiku tegevuste jada lahinguväljal.

Sõjalaevu on palju, alates tohututest ristlejatest kuni väikeste manööverdusvõimeliste hävitajateni.

Pärast vaenlase võitmist ärge kiirustage hüppama. Koguge kokku vaenlase laevastiku jäänused, uurige tehnoloogiaid, täiustage ja moderniseerige oma laevu.

Kodumaailma tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Alustage mängu kiiresti, Higari tsivilisatsioon ei suuda ilma teie juhendamiseta ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more