Järjehoidjad

Hoppenia võrgus

Alternatiivsed nimed: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia Online - tasuta brauser on fantastiline mäng, mis ühendab elemente strateegia ja Manager. Uues salapärane maailm, mis avab teile mängida online Hoppenia, siis luua oma elukoha asustada oma maagiline lemmikloomad, kes hoolitseb, et võidelda ja teha koostööd teiste mängijatega. Mängida Hoppenia Arvuti peab vastama järgnevatele miinimumnõuetele:

- Protsessor: P4/Celeron 1. 2 + või Athlon MP / XP

- Vähemalt 512 MB mälu (optimaalselt 2GB)

- Direct 3D ühilduv videokaart

- Adobe Flash plugin (v. 10. xx)

- Internetiühenduse

Ust seda imelist maailma avate Hoppenia registreerimist. Et alustada Hoppenia mängida, ei ole vaja alla laadida ja installida mäng klient. Osale mängus vaja kehtestada Hoppenia järgmised andmed:

1) tugev parool

2) E-mail (see on tegelikult olemas)

3) Ravimi nimetus iseloomu, kellele siis saab mängida

4) kood

Hoppenia registreerimine on lõppenud ja võite vajutada Play nuppu. Tere praam konfliktis elu ja Loomapidajad Guardians tulekahju pärast positsiooni valimisel üks pooltest.

Loomapidajad elu usuvad võimu teaduslik protsess, seetõttu on vaja kaaluda peamiste tehnoloogiate arengut. Kui ei ole vaja võidelda, nad oleksid olnud vaikset elu oma saari.

Guardians of Fire unistus kiiret vallutamist saarestikus. Nad usuvad, et jõu kasutamine on võimalik saada üle kõik, ja see ei ole enam kasutada rünnata nioluni.

Üldiselt online mäng Hoppenia jagab tähemärki kahte tüüpi:

1) CAEPi

2) Nioluni

Sisestate see maailm vormis Sayera. CAEPi võõrustab maagiline loomad - nioluni. Algaja CAEPi on õigus valida lemmiklooma, aga mängu ajal number loomulikult suureneb. Kolmemõõtmeline lahingud selles mängus on olemas, viivad läbi nioluni, kui nad on oma gladiaatorid. Battle esinevad omavahel Sueur nimega turniiridel. Saate osaleda turniiridel elemente, algajatele ja kogenud noor Sayera. Kuna me räägime süsteemi PVP, siis tuleb mainida, et mäng mõnikord sa pead tegelema võidelda Riiklik kontaktisik, kes on ka elanike virtuaalmaailmas Hoppenia.

Nioluni - on loomi, kes vajavad eestkostet oma lugejat. On parameetrid iseloomustavad loomade vastupidavus (summa), agility (liikuvus, kiire reageerimine streigid), täpsus (võime ennustada käitumist vaenlane), tugevus (füüsiline komponent, mis vastutab võimsus insult), tarkus (võimaldab õigesti kasutada magic ilm lahing) . Mis loom oleks valida, siis on oma plusse ja miinuseid, sest iga eespool omadused on välja töötatud, et suuremal või vähemal määral. Mängu Hoppenia kohal

- Bears

- Wolves

- Lehm

- Monkey

- Tigers.

Rahulikult karud mõnikord ilmuda laisk. Aga muuta need vihane, hooletu vastane sõnalt püüab viiendat nurk. Paks nahk karu ei saa kahjustada ühegi relva ja selle uskumatult tugev puhub ennast parandama mitte katsetada.

Peamine eelis hunte peetakse agility. Lahingus on see väga raske panna hundi kahju. Alien neile armu ja nad tunnevad oma tööd.

Wise lehmad jõudis sügavad teadmised magic, nii et seda kasutada võib hävitada kellegi oma teel.

Quick ahvid võimeline tõrjuma kõige rünnakuid. Nad on meistrid kasutama psühholoogiline rünnak sest ajal võidelda ja ikka õnnestub mõnitama vaenlane.

Tigers on nii tugevad, et jätkata võitlust hoolimata veritseva haava. Koheselt vilkuv raev aitab tiiger rakendada täpne ja surmav puhub.

Kõik nioluni elab templis. Toida neid, rongi või lihtsalt suhelda. Aga see juhtub, et see on vajalik, et vähendada selle nioluni Haigla (taastada tervis). Juhtub, siis on vaja saata looma Tower või Magic Academy (õppe magic trikke ja füüsiline).

Mängi mängu online saab Hoppenia kasutades selliseid kohti

- Residence

- Adventistide

- Koopad.

Residence - on teie isiklik vara, mille peahoone on mõisas. Lisaks sellele on paljude muude hoonete erinevatel eesmärkidel. Näiteks kalapüügi onn kalade või talu tootmiseks teravilja. CAEPi peab perioodiliselt tegema ümbersõidu, et kontrollida protsesse territooriumil toimunud tema omandit.

Adventistide City - kapitali Hoppenii. Asub siin areenil, oksjon, raekoda, maja peremees tuba on kättesaadav kõigile klannid Sueur. Näiteks võite kaevata linna tegeleda võidelda esinevad areenil.

Path jookseb läbi linna koopad. Siin ei ole ainult võita metsik nioluni kuid ka mõned väärtuslikud asjad.

Hoppenia online mäng pakub järgmisi ressursse:

- Diamonds - kõige väärtuslikum. Nende abil aktiveerida erinevaid boonuseid.

- Gold - põhiline rahaühik, saate osta vajalikke kaupu.

- Ehitusmaterjalid - puit, kivi ja savi. Saad ainult kaubanduskoda.

- Food toitmiseks nioluni (teravili, liha, kala jne

Start mängib just nüüd ja hääletada ise eeliseid Hoppenia. Te kindlasti meeldib lihtne ja kättesaadav liides mängu. Esinemine taustinfot aitab läbi raskete aegade. Ja kasutada kavandatava üleandmise süsteem teeb mängu veelgi huvitavamaks. Pärast mängib kutsutud sõpradega on palju lihtsam ja põnevam!

Mängi mängu online Hoppenia liigub läbi taset. Et hakata harjutama, andke krunt ülesandeid. Veelgi oma taset hindab oma kogemust. Lugupeetud mängijatele, iga uus tase toob oma eelised, seega pidevalt püüdma edasi liikuda, et saada võimalus nautida ja uhked oma saavutuste üle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more