Järjehoidjad

hobusekasvandus

Alternatiivsed nimed: hobusekasvandus

Hobusefarm paneb sind tundma tõelise rantjeena. Kui teile meeldivad talumängud ja teil on kirg hobuste vastu, peaksite seda mängu kindlasti mängima. Lisaks on mängul ilus koomiksigraafika.

Kui hakkate mängima Horse Farm, saate väga pisikese rantšo, mille peate muutma edukaks ettevõtteks. Hiljem saate oma rantšo jaoks osta mitut tõugu hobuseid. Näiteks pisikesed šoti ponid, araabia hobused, Hannoveri, Appaloosa ja teised tõud üle maailma. Mängusisese valuuta eest saate osta mõned hobused ja kõige haruldasemad saate ülesandeid täites. Mängides ei hakka igav, siin on lühike nimekiri sellest, mida tegema pead:

  • Jälgige tahvlit ja täitke sellel kuvatavad ülesanded.
  • Ehitage tallid, kajutid ja lautad.
  • Ehitage rantšo külastajatele kohvik ja temaatilised sõidud.
  • Kohandage oma tallid oma maitsele vastava sisekujunduse ja sisustusega.
  • Hoolitse oma hobuste eest.
  • Ehitage uusi laudu ja uuendage juba olemasolevaid.
  • Hankige oma rantšosse võimalikult palju tõugu hobuseid. Kindlasti on nende hulgas ka neid, mille kohta saate mängu jooksul esimest korda teada.
  • Looge aretusjaam, mis võimaldab teil ristada erinevaid tõuge, et saada mõlemalt tõult päritud välimuse ja omadustega armsaid varssasid.
  • Saage ratsaakadeemia asutajaks.

Nüüd kõigest lähemalt. Nagu ülaltoodud loendist aru saite, ei sattunud te juhtkonda mitte ainult rantšo, kus müügiks kasvatatakse hobuseid. Kaasaegsed rantšod on külastajatele avatud tohutud meelelahutusettevõtted. Suure hulga hobuste pidamine on kallis, seega hoolitsege külastajate arvu suurendamise eest. Ehitage neile huvitavaid atraktsioone, suveniiripoode, restorane ja kohvikuid, kus saate näksida, see toob teile raha. Väga raske on hallata seda tohutut rantšo, mida te ise ehitate, palgata töötajaid, kuid ärge laske end sellest üle kanda, sest neile tuleb maksta. Uute hoonete loomisel vali plaatide värv ja sisekujundus oma maitse järgi, anna neile omanäoline kujundus.

Ilma teiste mängijateta oleks see igav. Seetõttu saate aja jooksul külastada naaberrantšosid, osaleda võistlustel, suhelda, kaubelda ja vahetada kaupu naabritega. Abi on võimalik küsida, kuid ärge unustage abi palumisel ka ise teisi mängijaid aidata. Arendajad püüavad teid lõbustada. Mäng areneb, värskendusi antakse regulaarselt välja uute vaatamisväärsustega. Lisatud hobusetõud. Toimuvad temaatilised võistlused. Mäng on tasuta. Kui aga soovite, et teie rantšo areneks kiiremini, kulutades päris raha, saate mängu enda jaoks veidi lihtsamaks ja nauditavamaks muuta ning tänada ka arendajaid tehtud töö eest.

Horse Farm saate tasuta alla laadida, klõpsates lehel oleval lingil.

Selles lõbusas mängus ootab teid

armsat hobust, alustage kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more