Järjehoidjad

Horse Tales: Emerald Valley Ranch

Alternatiivsed nimed:

Horse Tales: Emerald Valley Ranch on farmimäng, kus teil on võimalus ratsutada ja hobuseid aretada. Saate mängida arvutis. 3D-graafika on väga kvaliteetne ja koomiksistiilis särav. Mäng on kõlanud realistlikult, muusikavalik on hea ja ei väsi Sind ka pikemal mängimisel.

Koos peategelasega lähete oma tädile tallu külla. Kohapeal selgub, et talul on rasked ajad ja ta vajab hoolivat peremeest.

Peame aitama ühel sugulasel perefirma taastada.

Horse Tales: Emerald Valley Ranch arvutis on palju teha:

  • Avastage ja puhastage ala prahist, otsides ehitusmaterjale ja kasulikke asju
  • Külva põllud saagi saamiseks
  • Taasta töökojad ja ait
  • Tee oma kodu korda
  • Hoonete uuendamine
  • Tutvuge selles kohas elavate hobustega
  • Reisige ratsutades piirkonnas ja parandage oma ratsutamisoskusi
  • Hankige uued hobusetõud ja hoolitsege nende eest

Peate seda tegema pärast seda, kui olete läbinud lühikese koolituse ja õppinud, kuidas mänguliidesega suhelda. Koolitus ei võta palju aega, arendajad on püüdnud muuta juhtelemendid võimalikult lihtsaks ja arusaadavaks.

Nagu iga farmimängu, on ka Horse Tales: Emerald Valley Ranchi võtmeks tasakaalu leidmine. Raha tuleb kulutada ainult asjadele või hoonetele, mis on hetkel vajalikud. Seda on eriti oluline teha mängu alguses. Hiljem, kui vahendid on kogunenud, saab hakata hiiglaslikku talli kaunistama ja uusi asukaid otsima.

Ainult sina tead, milline on sinu talu. Asetage uued hooned kuhu iganes soovite. Parandage oma kodu, ostke uus mööbel ja kaunistage seinad maalidega.

Lisaks majapidamistöödele on vaja arendada ratsutamisoskust. Olles saavutanud selles edu, on teil võimalik võita võistlusi ja saada selle eest heldeid auhinnaraha.

Ümbruskonnas ringi seigeldes kohtate nendes kohtades elavaid inimesi, tuttavad võivad olla kasulikud, lisaks saavad paljud neist teie sõpradeks. Täitke kohalike elanike soove ja nad tänavad teid.

Samm-sammult ülesandeid täites on teil võimalus talu taastada ja varem teie perele kuulunud tõufarm uuesti üles ehitada. Tehases saate kasvatada parimate omaduste ja kõige uskumatumate värvidega hobuseid.

Play Horse Tales: Emerald Valley Ranch meeldib kõigile hobusesõpradele.

Mängu nautimiseks pole vaja Internetti. Pärast installifailide allalaadimist saate mängida võrguühenduseta nii palju kui soovite.

Horse Tales: Emerald Valley Ranch tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta, külastades arendajate ametlikku veebisaiti või Steami portaali. Kui soovite raha säästa, kontrollige hinda perioodiliselt lingi abil, müügipäevadel saab mängu osta soodushinnaga.

Hakkake kohe mängima, et aidata peategelasel perefirma õitsengusse tuua!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more