Järjehoidjad

Hobuste maailm

Alternatiivsed nimed:

Horse World on mäng, kus saate hobuste kohta palju teada. Saate mängida arvutis või sülearvutis. 3D-graafika näeb hea välja, kuid pole tasemel. Häälnäitlemine on realistlik, hobused kõlavad usutavalt. Muusika on lõbus, väga positiivne, kuid võib pikalt mängides väsitada, selle saab seadetes välja lülitada.

Hobused on väga huvitavad loomad, kellest võivad saada sinu tõelised sõbrad. Linnakorteris pole neid kahjuks võimalik pidada, vajavad talli ja aeda. Horse World võimaldab teil omada ja hoida palju hobuseid. Selleks installige lihtsalt mäng.

Arendajad on koostanud näpunäiteid, mis muudavad juhtnuppude omandamise lihtsamaks. Liides pole keeruline ja intuitiivne, nii et õppimine ei võta palju aega.

Kohe pärast seda saate mängima hakata.

Siin ootab teid palju vaeva ja meelelahutust:

  • Hoolitse hobuste eest
  • Täiendage tallid uute lemmikloomadega
  • Õpetage oma neljajalgsetele sõpradele uusi nippe
  • Reisige piirkonnas ja koguge hobuseraudu
  • Laiendage oma garderoobi ning valjaste ja sadulate kollektsiooni

Need on vaid mõned ülesanded, mida saate mängu ajal teha.

Algul on teie tallis ainult üks elanik. Õppige tema eest hoolitsema ja tema eest hoolitsema. Seejärel minge ratsutama, mille käigus saate boonuspunkte teenida. Rantšo ümbert leiab erineva maastikuga kohti, seal on mäed ja liiv. Nii saate näidata oma ratsutamisoskusi mis tahes tingimustes. Loodus marsruutidel on väga ilus ja teil on võimalus imetleda maastikku sõites. Aja jooksul on võimalik külastada kaugemaid kohti. Et saada osavamaks ratturiks, hüppa üle trampliinide ja ületa muid takistusi.

Kasutage teenitud punkte rohkemate hobuste avamiseks. Saadaval on kõik tõud, alates ponidest kuni selle liigi suurimate esindajateni. Mida rohkem lemmikloomi teil on, seda rohkem aega peate pühendama nende eest hoolitsemisele. Igaüht neist tuleb vannitada, harjata, toita ja nendega mängida. Vastasel juhul muutuvad hobused kurvaks ja võivad teie peale solvuda.

Et teil oleks võimalus omada eksootilist tõugu hobuseid, peate saama osavaks ratsanikuks, ainult nii saate kõik tingimused täita.

Hobusemaailma mängimine meeldib eelkõige lastele, kuid võib-olla leidub ka täiskasvanute seas inimesi, kes tahavad saginast puhata ja rantšos lõbutseda.

Mängus pole kiirustamist, saate mängida omas tempos ja keegi ei kiirusta teid.

Internetti on vaja ainult installifailide allalaadimiseks ja seejärel saate mängu võrguühenduseta nautida.

Horse World tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole valikut. Mängu saate osta, järgides sellel lehel olevat linki või külastades Steami portaali. Parim viis mänguteegi täiendamiseks on müügi ajal.

Hakka kohe mängima, kui sulle meeldivad hobused, soovid nendega sõbruneda ja nende loomade eest hoolitseda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more