Järjehoidjad

Hobuste võidusõit

Alternatiivsed nimed: Hobuste võidusõit

Äri alustamine.

    Grow
  • tk
  • colt oma hobune
  • Hoolitsege oma tervise eest ja suurendage harakteristiki
  • Naymite kogenud zhokeya
  • Prinimayte osa skachkah
  • Razezzhayte ümber svetu
  • Delayte edukas stavki

Nachnite oma karjääri ratsutamine. Tee järsk ja kiire start ei pea asuma uustulnukale, et saada professionaalseks hobuse omanikuks.

tulemus on esimene kogemus kogenematu ori jaoks, mida me peame harima. On vaja korraldada parim tingimus, mida saate endale lubada tagasihoidliku kapitali eest, mida teil on seal. Hoolitse oma tervise, korrapärase ja toitva toidu, käikude ja koolituse eest. Muutke õigeaegselt, kui ta hobuseraud, osta sadul ja muud laskemoona.

Sõitmisel võistlustel teenite esimese kapitali. Teeni raha ja veeta seda hoolikalt, et äri järk-järgult laiendada. Võta kasumit ja võid võistelda müügiga. Kogenud kasvatajad ei kuulu kunagi hobustega, mis tõid kaasa märkimisväärse varanduse, kuni nad kõik saavad. Võtta vastu oma kogemused ja ületage oma eliithobuseid järeltulijate pärast. Orjad saavad mõlemalt vanemalt parimat kvaliteeti ja saavad lisatasu.

Karjatamine parimatel jooksjatel on pikka aega ida, ja araabia hobused on tuntud kogu maailmas. Sellistel juhtudel oleks tore, et teie lemmikloomade vere parandamiseks oleks mõni kiosk.

Töö. On aeg osaleda suurepärasel võistlusel ja reisida kogu iPlayer'iga suure hüppega tohutu maailmaga, külastades Araabia Ühendemiraatide parimate võistlejate sünnikohta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more