Järjehoidjad

Hounds

Alternatiivsed nimed: Hounds

Hounds - multiplayer arvutimängu kolmanda isiku, käesoleval thriller žanr. Game Hounds loodud korea stuudio, eriti fännid äge võitlus maaväline olendid. Mis ei anna normaalset elu. Siin siin üks sõjaline rühm, mis on esimesed, kes tulevad abi tavakodanikud.

Ärme raiska aega ja minna otse laval, tuttav iga mängu, luua oma konto mängu. Game Hounds registreerimine nagu iga arvutimängu, ei tee palju vaeva ja anna probleeme. Standard:

  • Kirjutage e-posti aadress;
  • Invent ja kirjutage oma salasõna.

Ja sa leiad end maailma pimeduse ja hirmu. Et Mängu mängimiseks Hounds, teil on vaja luua oma iseloomu. Põhimõtteliselt sul on standardsete vormirõivad ja varustus. Aga see on pluss, kogu gameplay saad muuta oma välimust ja relvad maha väikesed detailid. Mäng võimaldab teil teha tasuta Hounds selliseid ülesandeid.

Sul on suur valik relvi ja varustust üldiselt. Sinu tegelane saab võidelda üksi ja meeskonnas, mis lihtsustavad mängimist, kuid mitte palju.

Kuna mäng Hounds Internetis teie kaaslane mäng võib olla sinu sõber reaalses maailmas.

Tootjad mõelnud kõige tulisemad fännid võitlevad koletistega mitu mängu režiimid:

  • Ühekordne
  • Cooperative
  • Scale lahingud
  • Sest online laskjale
  • Destroy ülemused.

Single mode - Teie suurejooneline lahing välismaalase olendid üksi. Päris keeruline protsess.

Cooperative - võidelda õlg õla kõrval koos sõpradega. Aga see muutub ja vastased, kes ei ole palju lihtsam lahingugrupp.

Suurte lahingute - lahing toimub otse kesklinnas, kus kõik kubiseb monsters ja seal on palju oma liitlasi.

Sest online laskjale - on tuttav mängijad režiimide võidelda välismaalastele.

Hävitamise ülemused - eraldi ravi peal, ei pruugi kõigile. Battle tohutu ja võimas juhid välismaalase olendid.

Mis see kõik mänguasi on suur pluss, on üks puudus. Kuna mäng on kolmas isik, näete kogu protsessi õla. Sinu iseloom on see, mida peaaegu katab kogu ekraani, siis on väga raske keskenduda, mis toimub mängu käigus. Aga see lõpuks harjunud.

Põhiprintsiip mäng - olla alati rohke relvi.

Öeldakse, et graafika mängus Hounds, rabav oma realismi ja kvaliteetne. Eternal Twilight ajutisele nurga taga - peame alati olema valvel. Escape ei tööta - nad on kõikjal, ja ihkama oma surma. Fännid ei ole näinud pikka aega mänguasi horror nii reaalne. Muusika on ka oma tööd ja seab värin mööda nahka. Mäng on omandamas üha tahavad mängida midagi sellist.

Võite alustada mängu mängida Hounds. Teil on vaja ainult registreeruda ja teil on sõdalane selles pimedas maailmas õudused. Ilusat gameplay. Õnn, et ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more