Järjehoidjad

Kuidas ellu jääda 2

Alternatiivsed nimed: Kuidas ellu jääda 2, kuidas ellu jääda 2

mängu Kuidas ellujäämiseks 2 ellu jääda.

. Varajase juurdepääsu mängus Kuidas ellu jääda 2 seiklusrühma rollimängude žanrides. Fännid zombie apokalüpsis Kuidas ellu jääda 2 saab alla laadida 29. 10 2015 platvormidel:

 • PlayStation 3 ja 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Miks inimesed tõmbavad hirmu? Võimalik, et neil ei ole elus silma ja põnevust, seega otsivad nad arvutimängude abil emotsioone. Isegi kino ei saa võrrelda hasartmängutoodetega, sest see jätab publikule lihtsa vaatleja rolli, samas kui mänguasjade stseenidel on inimene võimeline olukorda mõjutama, parandama oma iseloomu ja astuma eesmärgi saavutamiseks ohtlikesse seiklustesse.

Elada zombies.

Paljud inimesed tunnevad lõbusõidu esimese osa tausta ja nüüd saad alla laadida, kuidas ellu jääda 2. Zombie viiruse olukord Los Riskosnis mõne aasta pärast ei ole mitte ainult paranenud, vaid hoogustunud. Kui alguses teadlased arvasid, et nad hakkavad viirustega piisavalt isoleeritult toime tulema, on nüüd selge, et ülemaailmne pandeemia on alanud.

Keegi üritab üksi elada, teised kogunevad rühmadesse. Hirmuäratava infektsiooniga nakatunud isikud suurenevad ja üha raskem on igapäevaselt ellu jääda lagunevas, lagunevas maailmas, kuid tahetakse ehitada vähemalt kauge stabiilsus ja heaolu. Peamine asi ei ole lootuse kaotamine ja võib-olla ühel päeval saabub päev, kui on võimalik leida valem, mis tapab zombie viiruse.

Sa pead minema Louisiana, kuid sa võid ainult loota. Sellel põrgulisel ajal peate olema õnnelik, tark ja tark, et leida turvaline koht laagri ehitamiseks. Unusta kooli skautid. Poiste-looduslaste kool ei sobi meestele, kes üritavad korraldada rohkem või vähem mugavat elu, mitte ainult enda jaoks, vaid ka sõprade kaitsmiseks.

Toit toidu, vee ja peavarju eest ning suhelda ka erinevate inimestega, püüdes mõista nende motiive ja püüdlusi. Mitte kõik elavad ei ole sõbrad, sest rüüstamine ja banditism on alati õitsenud ja nüüd on nad saanud "seadusliku" staatuse. Milline on kohtumine karismaatilise võõrastega, kes pakub paljutõotavat toetust ja abi? Kas ma peaksin teda usaldama? Me peame proovima, sest ta on kindlasti parem kui zombisid.

mängufunktsiooni.

How to Survive 2 arvutil võimaldab teil oma baasi laiendada, meelitada ligi 16 inimest ja neljaga saate teha teatud toiminguid samal ajal. Teatud aegadel läbimise ajal saate tulemuse paremaks vaatamiseks suurendada või liikuda.

Kõik tegelased annavad oma panuse laagri arengusse, täites ülesandeid, tugevdades hooneid, hankides tarneid, tehes tööriistu, relvi ja armor. Võite ise kangelasi luua ja seejärel treenida, kohandades neid raske elu tingimustele. Kaardid luuakse juhuslikult ja tähemärgid avastavad äsja avastatud territooriume, kuni New Orleansi slummidele.

Võtke esemed, mis võivad olla kasulikud laagri tugevdamiseks ja kangelase taseme tõstmiseks. Te peate ehitama püüniseid, ehitama ja tugevdama barikade, kaptenite oskusi õpikodades, täitma külalisi ja osalema reidides ning muutma päevade ilmastikutingimustega, kuidas ellu jääda veel 2 realismi.

. Tehke kõike, et parandada oma elu pandeemias. Ole valmis rünnama zombisid igal ajal, katke üksteise selja ja siis jääte puutumata.

süsteemi miinimumnõuet

 • ОС: 64bit / Windows 7
 • Mälu: 4 GB OZU
 • Protsessor: Intel i3 3GHz
 • Videod: DirectX 11 ühilduv
 • kettaruumi: 8 Gb
 • Sound card: DirectX 11 ühilduv
 • DirectX 11
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more