Järjehoidjad

inimkond

Alternatiivsed nimed:

Humankind mäng tsivilisatsioonide arengust ja muust. Teatud sarnasusega tuntud mängude sarjaga õnnestus arendajatel luua meistriteos. Graafika on siin üsna hea, kuid see pole asja mõte. Mängu ülesanne on luua ja aidata arendada tsivilisatsiooni ning ainult sina saad otsustada, milliste funktsioonidega see on varustatud.

Enne kui saate hakata mängima Humankind, peate looma avatari ning seejärel valima impeeriumi embleemi ja värvid. See seiklus algab neoliitikumi ajastul. Kontrolli ürgseid loomanahkades inimesi, uuri territooriumi ja kogu toitu. Pärast ajastu tähtede kättesaamist saab arengus tiiru peale teha. Ajastu tähed antakse teatud ülesannete täitmiseks, näiteks rahvaarvu suurendamine vajaliku väärtuseni, uute territooriumide vallutamine, vajalike tehnoloogiate uurimine jm.

Uude ajastusse üle minnes on teil võimalus muuta oma rahva kultuuri ja see on väga huvitav võimalus, mis võimaldab kombineerida erinevaid unikaalseid jooni elanikkonna omadustes. Saadaolevate kultuuride loend on iga ajastu jaoks individuaalne. Nende arv on üle saja, nii et me neid kõiki siin ei loetle. Kultuurid jagunevad mängus seitsmeks tüübiks, millest igaühel on oma sümbol.

  • Esteeti täht
  • Põllumajanduslik nisu
  • Builder Gear
  • Expansionist Lipp
  • Kaupmehe münt
  • militaristlikud mõõgad
  • Teadlase aatom

Ajastute vahetumisega on võimalik saavutada inimeste eripärade ainulaadne kombinatsioon. Seda ei ole aga ühe tsivilisatsiooni arendamiseks võimalik teha kogu mängu jooksul, kuid siis ei saa ka sellele täiendavaid võimeid anda. Teie kaardil olev tsivilisatsioon pole üksi. Diplomaatia mängus on väga huvitav. Teised rahvad võivad olla sinu suhtes vaenulikud, sõbralikud või ettevaatlikud. Nende juhid võivad sind karta või jumaldada ning sina näiteks võid olla kellelegi ebasümpaatne. Sõbralikud tsivilisatsioonid võivad palgata sõdalasi või isegi omastada sellist tsivilisatsiooni ilma verevalamiseta.

Mängus on erilist ehitist, religioosset ehitist ja maailmaimet. Unikaalset projekti valides ei pea muretsema, et naabrid selle enne ehitavad, kui oled oma valiku teinud, muutub see kõigile teistele kättesaamatuks. Teie tsivilisatsiooni omadustes on ideoloogia vahekaart. See sõltub otsustest, mille teete eriolukordades. Lahingud ja sõjad võivad olla huvitavad, aga kui sulle selline asi ei meeldi, võid alati jätta automaatrežiimi valiku arvuti hooleks. Tasub meeles pidada, et arvuti ei tee alati õiget valikut ja on võimalik kaotada seal, kus oli täiesti võimalik võita.

Juhatke oma inimesi neoliitikumist tänapäevani või vaadake isegi tulevikku oma ainulaadsel viisil. Otsustage, millele keskenduda. See võib olla diplomaatia, teaduse areng, kaubandus või arvukad lahingud uute territooriumide pärast. Mängu võimalused on peaaegu lõputud. Isegi kui te pole kõige tugevam tsivilisatsioon, võite leida uue uurimata maa, rajada sinna asulaid ja saada kõigist ees tohutu arenguhüppe.

Inimkonna tasuta allalaadimine, kahjuks ei õnnestu. Kuid saate mängu osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil. Mäng väärib kindlasti tähelepanu. Ärge kõhelge, tsivilisatsiooni saatus on teie kätes, hakake mängima kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more