Järjehoidjad

IcedLand

Alternatiivsed nimed: Icedland

Icedland Online - tasuta brayzernaya fantastiline mäng, mis ühendab endas klassikalise ja majandusstrateegia. See rollimäng teksti kujul. Teksti vorming tähendab mingit aktiivset graafika mooduleid. Icedland online mäng on jäine maailm pärast Apocalypse. Registreeri Icedland viib teid 2091. Raske aeg, kus inimesed, kes tulid välja krüogeenne magada, üritavad ellu jääda. Loomine linnaelanikud karm maa mõeldamatu jõupingutusi teenida oma vahendeid, mis on vajalikud elatusvahendid. Icedland saab mängida peaaegu iga arvuti. Kõige tähtsam on niisuguste süsteeminõuded:

1) Operatsioonisüsteem Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Mälu 128 MB,

4) Compatible DirectX videoadaptor

5) Interneti-ühendus.

Lae faile ei ole vaja esitada. Osale mängus Icedland toimub järgmises järjekorras:

- Kehtestatud kasutajanimi - Mängu nimi

- Läbimõeldud salasõna

- E-post

- Transkribeeritakse kood

Siis enne kui sa akna, kus Icedland online registreerimine küsib isikuandmeid:

- Sünniaeg

- Elukoht

- Floor

- ICQ

- Telephone number

Pärast seda protsessi, saate GPS-navigaator ja nuga. On aeg ärgata Krüogeenselt uni, mis kestis pool sajandit, ja vastupandamatu ebamugavustunne ajutise desorientatsioon, püüdke kohaneda elu tulevikus maailmas. Kõigepealt pead hoolitsema allikas raha. Icedland online mäng on oma raha - Ilex. Korralda edasi teenida üks ettevõte või stuudios pärast tundmaõppimisel töökohtade olemasolu. Selleks, et vältida ebameeldivaid üllatusi, kindlasti tuleb veenduda, kas olete valinud ettevõtte kasumlikkuse.

Mängi mängu online Icedland vaja pumbata iseloomu. Hoolitse Nende omaduste parandamine:

- Health

- Force

- Intelligence

- Täpsus

- Agility

- Art

- Stabiliseerimisvahend

Õppimine

- Skill

Tervis, jõud, luure-, täpsus, agility - parameetreid, mis suurendavad oma mäng läheb paremaks. Suurem on areng nende vastu võitlemiseks oskusi, seda lihtsam Icedland mängida, kartmata, mis ei ole piisavalt tugev, et ellu jääda julm maailm. Ekspertiisid, stabiilsuse ja õpioskused seotud majandusliku ja oskuste näitajad võitlemise eest vastutavate.

Online mäng Icedland on hästi arenenud süsteem PvP. Pidev vastuolud maa elanikud viivad sageli võitlevad kokkupõrked. Lisaks aeg-ajalt pean ennast kaitsta rünnakute mutandid ja affine. Mutandid - sarnane loomade poogitud inimese geene. Neid kasutati arengut vaktsineerimise DPA. Ong on heidikud ühiskonna ja äkitselt nagu see võib tunduda kuhugi. Tegelikult on täieõiguslik elanike Icedland, mis meeldib askees. Püsti kord, kuidas üksildane olemasolu, tagasi tsiviliseeritud elu, neil ei ole enam võimalik.

Sul on võimalus osaleda tüüpi võidelda: Nujakka, shot, kiirustades, ilma mõtlemata. Saadaval on ka ühe ja rühma lahingud, kuni ettevõtte sõjad.

Valik objekte vaja mängida Icedland mitmekesine piisavalt. Kõik asjad on jagatud kategooria:

1) Cold Steel

2) Tulirelva

3) Lisaseadmed relv

4) Armor

5) Kingad

6) Transport

7) Kits ja stimulantide

8) Granaadid

9) Kingitused

10) Electronics

11) Kunst ja kirjutatud

12) Parts ja Junk

Kõik asjad on oma eriline eesmärk. Teraga relvi kasutatakse ainult Nujakka, kuid üsna odav. Tüübid tulirelvi on oma plussid ja miinused. Lisaseadmed relvad on laser-ja optiliste sihikud, granaadiheitjad. Armor on vaja kaitsta. Loote ise. Kingad kasutatud võidelda. Transport mängus on nii õhu ja maapinna. Esmaabi komplektid aitab taastada tervise pärast võitlema, ja stimulantide kasutatakse otse ettevalmistamisel lahing kahju. Kunst ja koguda end registreerinud tehes korraldusi nende vastavates kataloogides. Rämps mugav luues esemeid. Ja esemed omakorda vaja muutke mõned teemad. Tänu kingitused saate osaleda need, kes sulle meeldib.

Võitlevad, kohustatud täitma töö otsingul. Ja teha reisi, kasutades mängu kaart, linna ja on de Freeland. Võtke aega, et uurida jäine avarusi maa. Uskuge mind, see on siis võimalik tunda selles maailmas mugav ja kindel!

Mängu mängida võrgus on Icedland tasanditel. Iga uus tase Icedland avab suured võimalused kõikidele mängijatele. Paljud taseme mängu (sadakond), nii et enne kui praktiliselt piiramatu võimalusi arenguks. Järgige nii võidelda ja majanduslikul tasandil. Laienda tasapisi avastama sügaval sisuliselt originaal Mängu idee. Ülevaade uskuma oma edu ja veenduge, et oleks võimalik saavutada kõrge!

Sukeldu ainulaadne atmosfäär mäng ja muutunud looja uute imeline tulevik! Ole kannatlik ja te kindlasti on õnnelik!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more