Järjehoidjad

Idle Heroes on PC

Alternatiivsed nimed: Idl-kangelased

Laadige alla jõude kangelased arvutis PC - meeskonna lahingud ja mitte ainult

mängu jõudeoleku kangelased sobivad neile, kes armastavad RPG-mänge, kuid ei meeldi tegelikult kaardil ringi joosta ja ülesandeid täita. Siit leiate rohkem kui 300 erineva võimega kangelast, mida saate rühmas koguda ja koletisi ja ülemusi lüüa. Mäng pole igav, vaid pigem - pikka aega sõltuvust tekitav. Iga kangelane on ainulaadne ning tal on oma oskused ja võimed. Õige kombinatsioon võimaldab teil luua võitmatu lahingugrupi.

Idle Heroes algab paariminutilise koolitusega. Nad räägivad teile mängu põhitõdedest, lahingutest, kangelaste tüüpidest ja atribuutidest, nende palkamisest ja pumpamisest. Nii et läbige koolitus hoolikalt. Esialgsel etapil pole teil palju võimalusi ja funktsioone, mis mängu järgmistel etappidel avanevad. Soovitame teil kiiresti alustada oma konto taseme tõstmist. Hoone omadused:

 • Battle - saatke kangelaste meeskonnad lahingusse, et teostada autofarmi ja võidelda mobidega. Lahingutes võite saada kogemusi, parfüüme, kulda ja varustust. Topeltpreemia on veel võimalus saada.
 • Brave Test - pidevad lahingud mängijatega teistes mänguserverites. Koguge grupp ja liituge lahinguga. Pange tähele, et pärast igat etappi ei taastu teie rühma tervis.
 • Unustuse torn - torni sees on erinevad valvurid, lüüa need maha ja hankida massiivseid kive ja seadmeid. Teatud korrustel on võimalus saada 5 tärniga kangelane.
 • Arena - võitle teiste areenil olevate mängijatega. Võida, hangi punkte ja tasuta teemante. Meistrite test avatakse reedel - seal peaks olema ainult üks. Ta saab meistri väärilise peaauhinna!
 • Maagiline ring on kiireim viis uute kangelaste saamiseks. Tasuta kangelase kõne saamiseks koguge rohkem sõprade südameid või kerige. Kui ring on energiaga täidetud, saate automaatselt 5 * kangelase.
 • Loominguring on ainus viis kangelase kuulsuse suurendamiseks. Koguge täiendamiseks vajalikud ressursid ja materjalid.
 • altar - tarbib tarbetuid kangelasi. Vastutasuks saate kangelaste vaimu, kangelase progressi kive, tolmu ja hinge kive. Hinnakive saab kangelaste vastu vahetada rekonstrueerimispoes. Kive saab ka ürituste pakkidest.
 • Forge - looge oma tegelaste jaoks kõrgetasemeline varustus. Pange tähele, et sepistuses olevat varustust ei kuvata.
 • loterii - koguge lotomünte, keerutage trummi ja võidage väärtuslikke auhindu.
 • Musturg - siin saate osta kangelaste piiritust, kangelaste edasijõudnute kive, kangelaste kilde, varustust, kutsuda rulle, areenipileteid ja loteriimünte.
 • nägijapuu - kutsuge nägija juveeliga kokku konkreetses laagris olevad kangelased. 4–5 tärni kangelased. Hankige ka 5 * universaalsete kangelaste kilde. Iga kõne annab nägijale täiendava soovi. Soov lubada ühe laagri kangelase vahetamine teise vastu. Saate muuta 4-5 tähe kangelasi.
 • kõrts - kõrtsis täitke oma kangelaste abiga ülesanded ja saate tasu. Tööülesanded on erineva raskusega. Selle täitmiseks on vaja keerukamat ülesannet, suuremat tasu, kuid vaja on võimsamaid kangelasi.

Kõik mängu kangelased kuuluvad erinevatesse laagritesse, millest 6 tükki: pimedus, kindlus, kuristik, mets, vari ja valgus. Varjul ja valgel on üksteise vastu rünnakuboonus, ülejäänud nende ees olevatel laagritel boonuseid pole. Pimedus peksab kindlust, linnus peksab kuristikku, kuristik peksab aastaid, mets peksab pimedust.

Kaarekangelased - ainulaadne lihavõttesündmus - lihavõttepall

Kasutage muna purustamiseks ja selles sisalduva kingi saamiseks haamerit. Seal on kolme tüüpi haamereid ja mune:

 • Puust haamer murrab tavalise muna; sisaldab kohtukutseid, kuldvassasid, 1münte, kangelaste naha osi.
 • kuldne haamer - kuldmuna; sisaldab legendaarsete kangelaste osi, legendaarset varustust ja teemantvasaraid.
 • teemanthaamer - teemantmuna; sisaldab ainult parimaid tippkangelasi, sama varustust ja esemeid.

auhinda vääriline, minge järele!

Idle Heroes allalaadimine on lihtne, klõpsake rohelist nuppu, installige androidemulaator BlueStacks ja juba mängige androidis Idle Heroes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more