Järjehoidjad

Impeeriumide mäng

Alternatiivsed nimed: Impeeriumide mäng

Game Game of Empires: võitlus võimu eest.

Middle Ages, kõik selle atribuudid esindavad Empires'i mängu. Pöördepõhise strateegia fännid astuvad rüütlite atmosfääri, sõjaväekampaaniad ja kasutavad kuninga auks.

.Kolme võimu varaseimatest aastatest nägu teineteist vaenlastena, teritades oma mõõke ja unistades kohalike kuningate kukutamise eest, et juhtida kombineeritud maad tema bänneri all, et liituda nendega neutraalsena. Kaalud olid seotud:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno ise kuningad ei tahtnud riskida võitluses ja kasutada Lorde, kes esindavad nende huve. Pick ise kena pool tuginedes linn, värvata armee ja tuua ellu soov oma kapten.

Game Empires kutsub teid mängima kõige romantilisemat ajastu, kui seiklustest ja matkadest, lahinguväljal ja turniiridel puudus puudus. Õpi mängu nüansse, et ära kasutada kõiki mänguasjade omadusi ja paljusid tunde, mida te pakkusite.

palgata, ehitada ja arendada.

Eesmärk on selge - sa pead maa uurima ja neid omale lisama. Aga see on õige ja võitle oma konkurentidega ja võida see, kes on piisavalt nutikas, energiline, vapper ja vilgas. Seda on võimalik saavutada pideva praktikaga kampaaniates, kus toimub kindlasti kokkupõrge vaenlase jõududega.

Saate mängida Empires mängu, kus töötab kuni viis rüütlit ja igaüks saab oma meeskonna. Külaliste lõpuleviimine on ideaalne viis ülema ja armee omaduste parandamiseks. Ärge unustage parandada linna struktuuri: saeveski, kaevandusi, karjäärid ja muud, mis pakuvad vajalikku materjali sõdurivarustuse tootmiseks. Linna rikkus on otseselt seotud rüütlite eduga, seega on teie huvides koguda raha ja ressursse.

V keskajal oli suur usk jumalikku jõudu ja sa peaksid neid viitama toidukaupade või kulla lisanditena. Aga ainult see ei ole seda väärt.

Kõik eesmärgi saavutamiseks.

bouts ei saa öelda, et väga tähelepanuväärne. Vastased lähenevad avatud aladele. Iga üksus on üks rüütlitest. Vahetult vahetasid vaenlased rünnakuid ja sõjavägi tappis. Kui see on täielikult oma kohale jaotatud, siis saab ta oma jõududega uue rüütli. See tase peaks toetama ja püüdma parandada, et jätkata võitmist kõigil loendustel.

Study mängufunktsiooni, korraldada üksused õiges järjekorras, et säilitada linna sissetulekud kõrgel tasemel, parandada oma sõdureid, paremaid esemeid, osta seadmeid ja nad rõõmustavad teid võitlusega.

usaldusväärse liitlase mängus Empires iPlayeri toetusel ohu hetkel, ja mida kõrgem on teie staatus, seda tõenäolisemalt aitate, asetades oma jalad kõik oma anded, sealhulgas jäähalduse, tulekahju streigid, löömatu maagia.

Way mängija jookseb üle suure territooriumi, mis on kaardil märgitud. Uurige oma nooke ja riba vaenlast, mis on loodud vaba lipu maale, kuulutades osa Ühendkuningriigist. Sul on huvitav töö ja tee ei tundu igav. Karm, kuid selline imeline maailm ootab oma valitsejat, kes on valmis näitama ülema võimu, tarkust, hoolt, nägemust ja talenti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more