Järjehoidjad

Ikariam

Alternatiivsed nimed: Ikariam

Burning ere päike, valge liivarand ja õrn heli surf ... Kusagil Vahemere, väike saar, on tsivilisatsioon. Vastavalt oma maailm teaks seekord heaolu ja avastus! See Ikariam online!

Kui sa tahad olla see, kes muudab selle väikese saare võimsa ja alustage mängimine online mäng Ikariam, sa pead läbima registreerimise tagasihoidlik. Osale mängus Ikariam on järgmine: ametlikul kodulehel mäng sa klõpsates graafik ja täidad Ikariam Registreerimine määratud valdkonnas kasutajanimi, e-mail, parool ja vali maailma, kus sa mängid.

Ikariam Pärast registreerimist, saate väikese maatüki, mis peaks järk-järgult muutuda arenenud riigiks.

Saartel Vahemere on viis liiki ressursse: marmor, kristall-, väävli-, ehitus-ja veini. Eriti Ikariam online peate ehitusmaterjalide hoone maa. Nii kõigi vahenditega laiendada tootmist selle ressursi ja saadab töötajad oma saagiks.

Pärast kaevandamise kõik vajalikud vahendid, et jätkata, kui asuda kõige huvitavam etapp mängu. Play online mäng Ikariam väga huvitav neile, kellele meeldib tegeleda arendamine ja laiendamine linnades. Akadeemia teete teadus, saate koolitada oma armee kasarmud ja niipea ehitada äri-sadam ja laevad saavad tegelda kaubanduse vahendeid teiste mängijatega.

Selleks, et kaitsta oma linna rünnakuid vaenlase armee peal, pead pange see kõrge müür. Kasarmus saadaval sõdalased slingers, mis saab palgata kaitsta linna. Niipea kui siseasjadesse linn parandada ja ladu on täis ressursse, sagenenud rünnakud naabrid vastastele. Sel juhul jääb võimalus, et tugevdada seina ja rendileandmine kasarmud, saatke see kaitsma lahendamiseks.

Mõne aja pärast lahingut valmib avamerel. Siin korral kaotus ei kaota te linna ja ainult mõned väärtuslikke ressursse.

Ikariam - online mäng, kus iga uudis ja muudatused ei ole kursis. Seega sinu kõrval on alati neli nõunikud, mis hoiab teid kursis olulisematest hiljutistest sündmustest. On Uute uudised nõustajate märku ere valgus.

Online mäng Ikariam on täis erinevaid funktsioone, et aidata teil arendada oma impeeriumi. Teie teadlased teevad paljud avastused teaduses. Nad leiutavad keeruline sõjatehnika avastada uusi tehnoloogiaid ja relvi.

Mäng on tasuta, kuid see on olemas tasulisi teenuseid, näiteks ostu Ambrosia, mille eest saab osta Premium konto Ikariam PLUS. Osta see konto võimaldab teil üle suuremat kontrolli linna ja läbivaatamine. Ikka kasutades ambroosia seitse päeva saate suurendada 20% Maavarade kaevandamise.

Rohkem teil arendada oma küla, rohkem hulk inimesi seda. See omakorda võimaldab teil suurendada töötajate arvu ja teadlased. Et elanikkond on jätkuvalt kasvamas ja kaugemale, siis pead jälgima tase õnne inimesed raekojas. Et säilitada seda taset, mida vaja ehitada kohtades, kus inimesed saavad oma vajaduste rahuldamiseks.

Mugavuse saab muuta mäng läbi - olemas olete linnakaardi saare ja kogu maailmas.

Play Ikariam mugav casual mängijatele, sest elu keeb ja ilma teie pidev kohalolek. Nii et teie jätkuva osalemise mäng ei ole vajalik - töö külades kogu aeg jätkub.

Online mäng Ikariam tervitab ühise mängu. Te võite koos teiste mängijatega, järeldades, liidud ja millega liitudes. Selline koostöö on kasulik mõlemale poolele: saate luua kaubanduse raiding liitlaste vaenlased ja koloniseerida kogu saarel. Kuid beware: iga spioon missiooni võivad kokku puutuda ja vaenlase poolel, et teada saada, kes palkas spioon.

Mäng Ikariam väärt mängimist! Nüüd idee luua oma impeeriumi on väga populaarne. Lisaks, nagu ajaveetmine lõõgastav!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more