Järjehoidjad

Ikariam

Alternatiivsed nimed: Ikariam

Põlev ere päike, valge liivarand ja mahe surfihelin… Kusagil Vahemeres, väikesel saarel, tekib tsivilisatsioon. Teie juhtimisel kogeb see maailm õitsengu ja avastamisaega! See on Ikariam võrgus! Kui soovite saada selleks, kes muudab selle väikese saare võimsaks jõuks ja hakkab mängima võrgumängu Ikariam, peate läbima lihtsa registreerimise. Registreerumine Ikariami mängus toimub järgmiselt: mängu ametlikul lehel klõpsate Ikariami registreerimise veerul ja sisestage oma sisselogimine, e-kiri, parool spetsiaalselt selleks ette nähtud väljale ja valige maailm, kus mängite.

Pärast Ikariami registreerimist saate väikese maatüki, mis tuleb järk-järgult muuta arenenud riigiks.

Vahemere saartel on viit tüüpi ressursse:

  • marmor,
  • kristall,
  • väävel,
  • ehitusmaterjalid
  • veini.

Eriti Ikariami veebis vajate maa arendamiseks ehitusmaterjale. Seetõttu laiendage igal juhul selle ressursi tootmist ja saatke töötajad seda kaevandama.

Pärast jätkamiseks vajalike ressursside hankimist alustate mängu kõige huvitavama etapiga. Mängu Ikariam võrgus mängimine on väga huvitav neile, kellele meeldib linnu arendada ja laiendada. Akadeemia abiga teed kasarmus uurimistööd, koolitad oma armeed ning kui oled ehitanud merekaubandussadama ja laevad, saad kaubelda ressurssidega teiste mängijatega.

Et kaitsta oma linna vaenlase armee rünnakute eest, peate selle ümbritsema kõrge müüriga. Slinger sõdalased on kasarmus saadaval ja neid saab palgata linna valvama. Niipea, kui linnaasjad paranevad ja ladu ressurssidega täitub, sagenevad pahatahtlike rünnakud. Sel juhul jääb üle müür võimalusel tugevdada ja pärast kasarmusse armee palkamist saata see asula kaitsele. Mõne aja pärast muutuvad avamerel lahingud kättesaadavaks. Siin ei kaota te lüüasaamise korral linna, vaid ainult mõnda väärtuslikku ressurssi.

Ikariam on võrgumäng, kus te ei saa iga uudise ja muudatustega kursis olla. Seetõttu on Sinu kõrval alati neli nõustajat, kes hoiavad Sind kõige olulisemate viimaste sündmustega kursis. Nõustajad annavad uute uudiste saabumisest märku eredate tuledega.

Võrgumäng Ikariam on täis erinevaid funktsioone, mis aitavad teil oma impeeriumi arendada. Teie teadlased teevad teaduse vallas palju avastusi. Nad leiutavad keerulist sõjavarustust, avastavad uusi tehnoloogiaid ja relvi. Mäng on tasuta, kuid selles on tasulisi teenuseid, näiteks Ambrosia ostmine, mille jaoks saate osta Ikariam PLUS Premiumi konto. Selle konto ostmine võimaldab teil laiendada linna kontrolli ja nähtavust. Ambrosia abil saate seitsme päevaga suurendada ressursside tootmist 20%.

Mida rohkem te oma asulat arendate, seda rohkem selle rahvaarv kasvab. See omakorda võimaldab teil suurendada töötajate ja teadlaste arvu. Selleks, et rahvaarv kasvaks jätkuvalt, tuleb raekojas jälgida inimeste õnnelikkust. Selle taseme hoidmiseks on vaja rajada asutusi, kus elanikel on võimalik oma vajadusi rahuldada. Mugavuse huvides saate muuta mängu ülevaadet, teil on juurdepääs linna, saare ja kogu maailma kaardile.

Ikariami mängimine on tavalistele mängijatele mugav, sest elu linnas käib täies hoos ka ilma teie pideva kohalolekuta. Nii et teie pidev mänguprotsessis osalemine pole vajalik, tööd külades jätkub kogu aeg.

Võrgumäng Ikariam tervitab koostöömängu. Teiste mängijatega saate koostööd teha liite ja liite moodustades. Selline koostöö on kasulik mõlemale poolele: saate luua kaubandust, rünnata oma liitlastega vaenlasi ja koloniseerida terveid saari. Kuid ole ettevaatlik: iga spioonimissioon võib paljastada ja vaenlase pool saab teada, kes spiooni palkas.

Ikariami on mängimist väärt! Nüüd on idee oma impeeriumi arendamiseks väga populaarne. Lisaks on sel viisil aja veetmine lõõgastav!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more