Järjehoidjad

Illuminares

Alternatiivsed nimed: Illuminares

Igra Illuminares enchanted East

jaoks

Anime fännile ei ole vaja rääkida veetlevast, värvilisest maailmast, kus selle elanikud elavad. Aga kui sa oled algaja ja alles hiljuti oma armu läbinud, siis mängib Illuminares arendaja Tengco koos kirjastaja GGMediaga teid imetegudega, lüüa maastikku ja lummab suure lugu.

Esmapilgul ei saa sellises maalilises nurgas juhtuda midagi kohutavat. Aga kui hakkate mängima Illuminaresit, saate aru, kuidas võib olla petlik ja petlik ilu. Suurepärane õitsev sakur, pidulikult kõrguv pagood, lopsakas virsiku viljapuuaiad, mõnikord kohutavad sündmused ja kangelaslikud kangelased karistavad ennast kurjade vaimude, deemonite ja koletiste hävitamiseks, kes on kaunid kaunid maad.

Illuminares'i registreerimine on loomulik protsess brauseripõhistele mänguasjadele, kuid kui olete registreeritud sotsiaalsetes võrgustikes, saate neid kasutada mängu esitamiseks.

Tulijad paistavad olevat muinasjutt, kuid imetleda avastatud ilu, ärge unustage ringi vaadata - olukord võib kiiresti muutuda. Vaikne müha või pahaendeline nuhtlus katkestab vaikuse ja mõnikord ründavad vaenlased ootamatult täieliku vaikusega. Külastage draakoni ja kuulsa au maa ladusid, uurige õnnetuid koopaid ja koopaid, kus vastased armastavad peita.

Karismaatiliste tegelaste juhtimine, vajalike kogemuste saamine edasiste seiklustega. Adrenaliini puudus - paljud ülesanded on seotud ohuga ning sõbrad ja virtuaalsed assistendid aitavad teil seda leida.

Me kohtume kangelastega

Kangelaste valik mängus Illuminares on üsna lakooniline:

 • Deva
 • Bestia
 • Mag
 • Wars

inimesel on oma oskuste loend, kuid kuna kangelaste valik on tagasihoidlik ja vajalik edasine pumpamine, tuleb juhinduda isiklikest eelistustest - kellega tahaksin oma ülejäänud elu muinasjutumaailmas veeta.

Kangelaste oskuste hulgas - võime omada kolme tüüpi relvi, kombineerides neid maagiaga, ja kui osalete lahingus, muutke neid õigeaegselt. Kuid ükskõik kui osav sõdalane on tegelane, ei saa vaenlase laine vastu seista. Neid täiendab tema talendid assistentidega, kelle hulgas on üsna huvitavaid nägu: purjus kapten, muinasjutt, ületamatu samurai tapja.

Sõltlates karastatakse neid koos teiega, suurendades oskusi ja omandades seadmetega kasulikke esemeid. Te hindate nende osalust, kui tuleb aeg, et teid ravida haavadest või rünnata kiiresti koletis.

I tahan pöörata erilist tähelepanu neile lemmikloomadele, kes teid ennast kannavad:

 • karud
 • Byk
 • Vepri
 • Kilpkonn
 • Tigr
 • Küülik
 • Fenix ​​
 • Drakon

Need tuged aitavad teil rohkem kui üks kord välja tulla, kui peate kiiresti kohale jõudma või manööverdama maandumisel, kus inferno on avanemas. Igaüks väärib tähelepanu ja on kasulik, kuid iga mängija unistab, et tõuseb hetkeni, mil ta võib lohistada draakoni või Phoenixi.

Kõik tööotsingul!

Illuminares'i võitlussüsteemi on tavaline - mängijad (PvP) ja mängijad koletiste (PvE) vastu. Ta esitab oma positiivse missiooni võimaluse gildis ühineda. Sõbralikus rahvahulgas suunake kõige kaugematesse, pimedatesse vangikondadesse, et need koletised kustutada. Niisuguse määrdunud töö jaoks toetute auhindadele ja kogemus, mida sa saad edukaks toimimiseks, avab uusi võimalusi. Lisaks minge mängu iga päev, osalege võistlustel ja saate kingitusi. Jumalate uued tiivad või armor pole kunagi kedagi kahjustanud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more