Järjehoidjad

Mõju talv

Alternatiivsed nimed: Mõju talv

mõju talve mäng: ülemaailmne katastroof

Raamatute, filmide ja mängude autorid visandavad pidevalt post-apokalüpsis. Nad arendavad seda iga kord, kui nad tulevad uuest küljest, kutsudes vaatajaid, lugejaid või mängijaid muutuma kaaslasteks või pigem peategelasteks, kes kogevad seiklustest iseenesest. Millised lahendused katastroofiolukorras on õiged ja kas teil on võimalik leida õiged vastused ja võtta vajalikud meetmed? Impact Winter mäng arendajalt ja kirjastajalt ühes ettevõttes. Mojo Bones paneb mängijad olukorda, kus nende tegevusel on otsene mõju tulevastele sündmustele.

30 päeva ellujäämist.

"Talve mõju", nii et saate algse pealkirja tõlkida. Frost haaras kõik ümber, kukutades maapinnale, kui asteroid purustas. See tõi kaasa globaalse temperatuuri languse, peaaegu kõik loomad ja inimesed surid. Ainult käputäis üleelanud leidsid varjupaika lagunenud kirikus, ülejäänud on maetud paksuse jääde alla.

Kui hakkate Impact Winteri mängima, tegutsete kangelase nimel, keda saadab lendav drone. Drone sai nõrga signaali, et päästemeeskond saabub linna, kuid saab selle saidi juurde ainult 30 päeva pärast. See on aeg, mis me peame iga hinna eest ära hoidma ja ülejäänud aitama.

Pikkima talve ajalugu.

Sündmuse osalejaks saamiseks peate alla laadida Impact Winter. Nüüd tegutsege, mäletades peamist ülesannet oodata päästjaid. Ühel päeval kohtute inimestega ja saite selle juhiks. Te ei saa öelda, et te kuulete ilma küsimuseta, kuid kindlasti mõjutate neid, kuigi seda tuleb õppida.

  • Toitjakaotusel on unikaalsed teadmised ja oskused, mis on kasulikud teatud probleemide lahendamiseks.
  • Mõnikord saavad inimesed heidutada ja ei taha midagi teha. Sinu ülesanne on hoida moraali kõrge.

Perioodiliselt on olukord keeruline, sest ilmastikutingimused jätkuvalt halvenevad. Nälja ja külma tundmine katkeb, aga kui see juhtub, kaotab inimkond. Püüdke leida viis, kuidas toetada kõigi meeskonnaliikmete parimaid lootusi, jättes meeleolu taseme nullist alla.

Tugeva talve edukaks mängimiseks peate maailma uurima, nagu see on praegu. Need on varemed, kuid seal on peidetud kasulikke asju, mida kindlasti kasutada. See võib olla midagi:

  • Food
  • Rõivad
  • lehed
  • mängu
  • Light Checkers
  • tulirelvad

Ükskõik milline detail võib mängida olulist rolli. Olge loominguline ja kusagilt midagi sünnib. Oht puhub igal sammul, eriti öösel, kui metsikud koerad või maruderite jõugud lähevad jahti. Parim on mitte nendega lõikuda, aga kui nad kohtuvad, ei oleks haiget teha relv, millel on reservvaruga varukomplekt.

Buy Impact Winter - see on täiesti täpselt säilinud ellujäämise seiklus žanri raames. Selliste testide fännid hakkavad vallutama ühe ilusa metropoli unustamata ruumi. See on väljakutse tsiviliseeritud inimesele, kes on kaotanud harjumuse võidelda oma elu eest ilma armee, politsei ja muude teenistuste abita.

Juhi rolli võtmisel ei saa igaüks seda pealkirja õigustada. Tellimused ei tööta enam ja te võite usaldada usaldust ja autoriteeti, mis on veel tahtlike tegevustega võitnud. Tähemärkidega suhtlemisel leiad kas kõige parema lähenemise, et säilitada moraali või mitte. Kuid pidage meeles, et saate koos ellu jääda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more