Järjehoidjad

Võimatud olendid

Alternatiivsed nimed:

Impossible Creatures on ebatavaline reaalajas strateegia, mille abil saate luua uskumatuid olendeid. Mäng on saadaval arvutis või sülearvutis. Graafika kvaliteet ei ole hämmastav, kuna mäng ilmus üsna kaua aega tagasi, kuid see ei muuda seda vähem huvitavaks. Häälnäitlemine on hästi tehtud.

Võimalikes olendites on teil võimalus luua fantastilisi olendeid, kombineerides kalu, loomi ja isegi linde või roomajaid.

Mängu eesmärk on saada kontroll saarte rühma üle. Loote selle jaoks ise armee.

Õpetusmissioon mängu alguses aitab teil mõista juhtnuppe ja mõista, mida peate tegema.

Võimatud olendid mängides on palju teha:

  • Avastage maailma, kuhu mäng viib teid
  • Võitlus territooriumide ja ressursside kontrolli eest
  • Looge oma armee jaoks uusi sõdureid ja täiustage neid, kui võimalus avaneb
  • Võitke lahinguväljal võite
  • Katsetage strateegia ja taktikaga
  • Mängige võrgus teiste inimestega

Need on mõned väljakutsed, mis teid Impossible Creatures PC-s ootavad.

Mängul on mitu kohalikku kampaaniat, neil on huvitav süžee, millest igaüks koosneb enam kui 10 peatükist, milles puutute kokku erinevat tüüpi raskustega.

Läbisõidu ajal ootab teid suur hulk vaenlasi. Neid võib olla raske võita. Kasutage võimalust luua ainulaadseid olendeid, et saaksite hakkama isegi arvuliselt parema vaenlasega.

Kokku on mängus saadaval rohkem kui 50 olendit, valige, milliseid funktsioone oma võitlejatele anda, ja looge oma armee jaoks uusi olendeid.

Armeed võitlevad reaalajas. Võitmiseks mängus Impossible Creatures ei pea sul olema ainult suur meeskond, vaid ka suutma oma sõdalastele õigeaegselt käske anda. Otsene taktika pole sageli parim valik; proovige olla leidlik ja kasutage lahingute ajal maastikku.

Sa võid mängida Impossible Creatures pikka aega ega tüdine sellest. Iga läbimäng võib olla ainulaadne tänu tuhandetele võimalikele olendite kombinatsioonidele.

Nendele mängijatele, kes soovivad olla loomingulised, on arendajad varustanud mängu mugava tasemeredaktoriga, et igaüks saaks luua oma stsenaariumi ja seda teiste mängijatega jagada.

Võimatuid olendeid saab mängida koos sõpradega, kokku saab võrgus mängus osaleda kuni 6 inimest.

Looge uskumatuid armeed ja kasutage neid tõeliste vastaste vastu.

Mängimise alustamiseks peate esmalt alla laadima ja oma arvutisse installima Impossible Creatures. Andmesideühendus on vajalik ainult mitme mängijaga mängimiseks. Kohalikud missioonid on saadaval võrguühenduseta.

Impossible Creatures tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et luua uskumatu armee, võita lugude kampaania ja võidelda oma sõpradega võrgus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more