Järjehoidjad

IMVU

Alternatiivsed nimed: IMVU

Kas sa tõesti armastan vestelda elada ja sageli paigutatud kohtuda uute inimestega, kuid mäng on just sulle IMVU. Selle projekti on lisatud rohkem kui kaheksakümmend miljonit inimest üle kogu Maa ja aktiivselt osalema. Et mängus osaleda seal mingeid piiranguid elukoha ja asukoht. Kujutlege, mida saab imetleda tohutu vähe ruumi kohtuda ja rääkida formaadis 3 D . Kõik mängus osalejad, kes ei tahaks, saaks eelistada märk, et talle meeldib see ja pärast seda on tingitud kohtuda uute huvitavate inimestega. Ja siis on tõenäosus, et see on mäng IMVU Internetis saab kohtuda oma hinge vennas. Ja just nii igav sa ei pea kannatama! Kui ei ole sisse loginud päeval või õhtul leiad selles mängus, keegi, kellega rääkida ja olla võimeline on hea aeg. Selles programmis on olemas spetsiaalne pood. Siin on vaid silmas nimesid, mõistab ta, et saab ainult edasi pärast autoriseerimist. Ihuma oma huvi selle projekti ütleb vähe sellist toodet, mis on rohkem kui kümme miljonit ja järjepidevalt kasutatud teised mängus osalejad. Ahvatlev väljavaade, kuigi see on?

Me oleme juba kommenteerinud, et te vajate, samuti teiste online mängu registreerimist. IMVU Mängu registreerimiseks on vaja edukalt alustada. Just manustamist seda projekti on lubatud registreerida ühe suhtlusportaalide nagu Facebook, Tweeter, Google või mõne muu.

Aga kui sa ei ole varem registreeritud rohkem kui üks neist sotsiaalteenuseid. võrkude või ei taha siduda, et see mäng siis on vaja sisestada andmeid registreerimisvormi. Et alustada registreerimise kliki link pealkirjaga " Vali [_3_ ] oma tasuta avatar ».

Ja siis ees silmad tunduvad lehe vorm, mille kaudu on teil luua oma konto, et registreerida projekti ja edasi mängida IMVU. Alguses olete kohustatud eelistama välimust tulevikus kangelane. Tähelepanu ette eri ilmingud süsteem, mees ja naine. Eelistada nende välimust, mis on ilusam ja klõpsate seda kontrollides kasti. Mängu ajal, kui soovite, võite muuta pildi iseloomu selle visiidi poodi.

Line « Vali oma avatar nimi » Te peate täpsustama Mäng hüüdnimi, mille sa ära mängijad.

Line allpool peate tulla ja kirjutada oma salakood tulla eriline selles mängus. Ja järgmisel real, dubleerida seda kinnitada õigekirja. See on vajalik selleks, et mängida mängu IMVU kahjutu ja ei muretse, mida oma kontole saab häkkinud. Kood kasutab nii numbreid kui ka sümboleid.

Reale kirjuta oma e-posti, mida sa kasutad. Ja seejärel valige oma sünnikuupäev.

Järgmine rekord vaatepunktist tähemärki, mis on pildil, kinnitate, et olete inimene, mitte robot, ruut, kui soovid saada uudiseid mängu, ja klikkige " [_3_ ] Loo IMVU Account »nõustudes mängureeglid.

Pane mäng klient oma arvutisse ja hakata mängima tasuta IMVU.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more