Järjehoidjad

Lõpmatu Lagrange

Alternatiivsed nimed:

Infinite Lagrange on uskumatute võimalustega kosmosestrateegia. Mäng ilmus algselt arvutile, kuid hiljem kohandasid arendajad selle mobiilseadmete jaoks. Viimasel ajal on palju kvaliteetseid projekte saamas kaasaskantavas vormingus uut elu. Graafika on ilus, ruum tundub realistlik, kuid mängu nautimiseks peab olema üsna võimas seade. Häälnäitlemise tegid professionaalid, muusika on meeldiv ja vastab täielikult mängu atmosfäärile.

Infinite Lagrange'i mängimine on huvitav, süžee on hea.

Inimkond on omandanud kolmandiku Linnuteest, ehitades hiiglasliku transpordisüsteemi, mida nimetatakse Lagrangi võrgustikuks. Paljud sõdivad osapooled üritavad selle võrgustiku üle kontrolli haarata, et end rikastada.

Te saate oma juhtimisel ühe võitluses osalevatest rühmadest.

Enne mängu alustamist peate läbima väikese õpetuse. Liides on puutetundlikele ekraanidele hästi kohandatud, nii et juhtnuppe on lihtne hallata.

Sul on mängu ajal täita palju ohtlikke ülesandeid:

  • Ehitage oma kosmosepark, mis koosneb erinevat tüüpi laevadest
  • Avastage lähedalasuvaid planeete, et leida ressursse, mida vajate arendamiseks
  • Minge sügavale kosmosereisile, et leida veelgi rohkem ressursse ja elamiskõlblikke planeete
  • Osalege lahingutes vaenlastega, keda kohtate, ja alistage neid
  • Arendage tehnoloogiat täiustatud laevade ehitamiseks galaktika võimsaimate relvadega

See on ülesannete lühendatud loend. Tegelikult on mänguvõimalused palju laiemad.

Alguses on teil vaid paar laeva ja väike asula. See nõuab palju pingutusi, et muuta see hiiglaslikuks impeeriumiks, mis hõlmab tervet kosmosesektorit. Proovige leida vajalikud ressursid ilma sügavale kosmosesse minemata, vastasel juhul saavad tugevamad vaenlased kiiresti aru, kus teie baas asub ja hävitavad selle või proovivad seda teha. Lähteülesanne on tugevdada kaitset ja ehitada piisavalt suur laevastik kaugsõiduks. Kõige huvitavamad on kosmose uurimata osad, sealt võib leida kõige väärtuslikumaid ressursse ja haruldasi esemeid, kuid oht suureneb ka.

Te ei ole kosmoses üksi. Mängus on palju teisi mängijaid, mõnega neist saad sõpru ja kellegagi hakkad tülli minema. Looge liite ja vallutage koos tähesüsteeme või võitlege omavahel PvP-režiimis.

Saate liitlastega suhelda sisseehitatud vestluse abil.

Igapäevane sisselogimine toob sulle auhindu ja kui sa päevagi vahele ei jäta, võid saada veelgi väärtuslikumaid auhindu.

Mängusisene pood värskendab iga päev võimenduste, haruldaste ressursside ja muude esemete valikut. Makse aktsepteeritakse mänguvaluutas või pärisrahas. Sina otsustad, kas kulutad raha või mitte, saad mängida ka ilma selleta.

Mängimiseks on vaja stabiilset Interneti-ühendust.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Infinite Lagrange'i, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe ja vallutage Linnutee, juhtides oma kosmoseparki!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more