Järjehoidjad

Infinite Magic Raid

Alternatiivsed nimed:

Infinite Magicraid RPG-mäng mobiilplatvormidele koos strateegiaelementidega. Graafika, kui teie seadmel on piisav jõudlus - hea. Muusika on maitsekalt valitud, häälnäitlemine väga realistlik. Mängus tuleb luua võitmatutest sõdalastest meeskond ja arendada nende oskusi erinevaid ülesandeid täites.

Enne Infinite Magicraidi mängimist looge endale nimi ja läbige lühike õpetus, et õppida mängu põhitõdesid.

Järgmisena võite lahkuda Sword Harbourist koos sõdalaste meeskonnaga. Sinu ülesandeks on leida võimalus alistada jumal nimega Likhem ja vältida Lowesi mandri kokkuvarisemist.

Nii tugeva jumaluse võitmine pole lihtne ülesanne ja enne viimast lahingut on veel palju teha.

Siin on mõned neist:

  • Avastage tohutut mandrit
  • Hankige materjale seadmete uuendamiseks
  • Kasvatage oma kangelaste kollektsiooni
  • Hävitage kurjad, keda kohtate
  • Valige, milliseid oma meeskonna võitlejate oskusi parandada

Loetletud ülesanded pole kõik, mis teid selles mängus ees ootab.

Kõige keerulisem on moodustada võitmatu kangelaste meeskond. Kokku on mängus üle 200 kangelase ja 10 erinevat fraktsiooni, mis annab suurepärased võimalused nende kasutamiseks. Proovige kokku panna võitlejate meeskond, kes üksteist lahinguväljal täiendavad. Kui üksinda ei õnnestu, leiad Internetist hõlpsasti valmislahendusi, kuid omal käel katsetamine on palju huvitavam. Võib-olla on teie meeskond mängu tugevaim.

Lahingu tulemus ei sõltu alati ainult võitlejate tugevusest, edu saavutamiseks on neil vaja tugevat soomust ja võimsaid relvi. Seda kõike saate luua reiside ajal materjale kogudes. Iga relva või varustust saab uuendada, mis nõuab ka palju eksootilisi esemeid.

Kogemuste omandamisel saavad teie sõdalased taseme tõusta, mis võimaldab avada uusi oskusi või tugevdada olemasolevaid. Õppimiseks vajalike oskuste valimine võib mõnikord olla äärmiselt keeruline, sest neid on mängus üle tuhande ja neid kõiki on võimatu õppida.

Lahingusüsteem pole keeruline, lahingud toimuvad käigupõhises režiimis. Sina otsustad, millises järjekorras kangelased löövad ja millal eriliigutusi kasutada. Arendajad on hoolitsenud olukordade eest, kui ressursside kogumiseks on vaja alistada palju mitte väga tugevaid vastaseid. Sellistel hetkedel saate sisse lülitada automaatse võitluse ja lihtsalt jälgida, mis toimub.

Looge liite teiste mängijatega ja võidelge koos kurjaga või võite PvP-lahingutes vastu astuda.

Vaadake mängu iga päev ja hankige iga päev auhindu ja ülesandeid. Kui sul pole ühtegi päeva vahele jäänud, ootab nädala lõpus sind veelgi väärtuslikum kingitus.

mängusiseste poe värskenduste pakkumist mitu korda päevas. Seal saate osta oma meeskonnale relvi, raudrüüd, materjale või eksootilisi kangelasi mängusisese valuuta või pärisraha eest.

Infinite Magicraid saab Android jaoks tasuta alla laadida, klõpsates lehel oleval lingil.

Installige mäng ja osalege fantaasiamaailma päästmises!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more