Järjehoidjad

Infinity Clan

Alternatiivsed nimed:

Infinity Clan on RPG elementidega esemete liitmäng mobiilplatvormidele. Siin näete koomiksistiilis eredat ja ilusat graafikat. Mängumaailm on hästi häälestatud ja muusika võib rõõmustada iga mängija!

Enne Infinity Claniga mängimist loo tegelane, keda te juhite. Valige avatar ja mõelge välja nimi.

Pärast seda peate läbima väikese koolituse ja saate otse mängu juurde minna.

Alguses on teil saadaval minimaalne ressurss ja väike arveldus. Kuid aja jooksul saate seda muuta ja oma vara oluliselt laiendada.

  • Ehitage oma loss
  • Looge võitmatu armee
  • Võtke kinni lähedalasuvad maad ja varustage oma asula vajalike ressurssidega
  • Looge klann või liituge olemasolevaga
  • Uuendage oma sõdalasi, et muuta nad tugevamaks

See on teile väike ülesannete nimekiri. Kõik need toimingud võimaldavad teil mängus edu saavutada ja nüüd räägime kõigest üksikasjalikumalt.

Mängu algus ei ole lihtne protsess, enne kui vaenlased teie maadele jõuavad, peate palju ära tegema, et areneda võimalikult kiiresti kõrgemale tasemele.

Kõigepealt on kõige parem püüda lahendada ressursside ja asula laiendamise küsimus. Korraldage kõige vajaliku kaevandamine ning seejärel ehitage oma linna vajalikud hooned ja kaitserajatised.

Seejärel täiendage oma armeed.

Mängus olevaid

sõdalasi täiustab üksuste ja olendite ühendamise põhimõte. Selle tulemusena saate võimsamad üksused. Samamoodi luuakse ja täiustatakse relvi. Linnahooned ehitatakse ja tasandatakse samamoodi.

Castle peate tugevdama ja kaitsma kogu mängu. Nendel eesmärkidel peate palkama tugevaid kangelasi ja ärge unustage nende taset õigeaegselt tõsta.

Lahingusüsteem pole keeruline, teilt ei nõuta erilisi oskusi. Tugevamate üksustega armee võidab.

Mängu ajal on teil võimalus suhelda mängijatega üle maailma. Leidke klann, mis teile meeldib, ja liituge sellega. Püüdke arengus ja võitlusjõus ülejäänud osalejatega sammu pidada. Aja jooksul võite olla võimeline juhtima klanni või looma oma. Kuid selleks peate olema parim juht ja tugevaim sõdalane.

Mäng pakub igapäevaste külastuste eest tasu, seega on parem seda sagedamini uurida.

Regulaarsete värskenduste korral on saadaval rohkem funktsioone ja mängumaailm laieneb pidevalt.

Mängusisene pood värskendab saadaolevate toodete valikut iga päev. Sageli korraldatakse kampaaniaid ja hooajalisi allahindlusi. Ostu saab sooritada nii mänguvaluuta kui ka pärisraha eest. Põhimõtteliselt on need erinevad kaunistused, kuid on ka esemeid, mis võivad mängu teie jaoks pisut lihtsamaks muuta. Eriti kui sa alles hakkad mängima.

Kui järgite sellel saidil olevat linki, saate Android-s tasuta alla laadida

Infinity Clan.

Installige mäng kohe ja saage parimaks sõjapealikuks kangelaste fantaasiamaailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more