Järjehoidjad

Infinuum

Alternatiivsed nimed: Infinuum

Infinuum Internetis - on veebipõhine fantaasia mäng suurepärase graafika, erinevaid märke, originaal lahingu süsteemi ja suur mäng maailmas, kus eri kohas.

Mäng põhineb vastasseis kahe suurriigid: tehnoloogiliselt arenenud Kraftlanda mille elanikud tugineda tugevust oma relvad ja turvised kaitse ja võimsa magic Elliari koolis võidelda ilm, mis pooldajad eelistavad kasutada võidelda ja välk põlevad pallid. Vali mida lähemale - relvade või maagia?

In Infinuum saab mängida läbi brauseri, kuid madala kiirusega internetiühendus terve mängu, siis on soovitav paigaldada kliendile. Samal ajal, online mäng Infinuum on järgmised nõuded süsteemile: Celeron 1 GHz, 512 MB RAM, 100 MB vaba kõvakettaruumi, Adobe Flash Player 10.

Et alustada mängides mängu online Infinuum vaja registreerida mängus Infinuum. Registreeri Infinuum ette ressursipostkasti Mail. ru. Vastasel korral klõpsake nuppu Infinuum registreerimise dialoogiboksis sisestada oma andmed, postkast ja parool.

Läinud mäng, teil läheb lühikese kursuse et kapten põhimõte teed võitlus ost kirjed kauplus, liikudes ühest kohast teise.

Igal riigil on esindatud neli märgiklassid, nende erinevad omadused. Bronemaster on kraftlandtsev ja Barbarid on elliari - hea kaitse, kuid on keskmiste võimetega Nujakka. Assassin ja Assassin - eeliseks on kiire rünnak, kuid väga haavatavad. Ranger ja Mage on vaid kauge. Relvade ja Druid saab asendada mis tahes võitleja, nagu nad on võrdselt võimeline kõikidele teistele liikidele. Muuda jaotus omadused iseloomu ei saa, need sõltuvad klass praegusel tasemel, raudrüü ja tegevuskulude mõju.

See ei ole mõtet kohe kiirustada sõtta, on soovitav, et saada algaja erinevaid oskusi. Näiteks õppida kasulikke elukutse - relvameister, apteekri või alkeemik. Professionaalne areng tugevdab veelgi oma iseloomu. Et saada elukutse on vaja täita eriline ülesanne. Ja üldiselt, et muuta oma iseloomu võib kasvada ja jõuda uuele tasemele, siis tuleb täita erinevaid retked: tappa koletisi, osaleda konkurssidel, kaitsta haagissuvilad. Kõik see juhtub suurema osa mängu maailmas. Liikuda ühest kohast teise on eriline portaale. Igal erinevaid värvikas kohtades, leiad mõõkhambulisi yeti mägi troll või draakon. Muide, hunt lohe on väga tulus, kuigi ohtlik asi.

Jõudmine tasemele 3, siis on võimalik valida, kuidas iseloomu areng, liitumine kultus Klirikanov jumalateenistustel headus ja kasutada tervendav magic või cult Malefic kohaldamisel needused ja must maagia. Ja tegelikult, mõlemal juhul saad palju funktsioone ja võimeid. Pärast 5. taseme, saad maine jahimees paharetid, mis annab teile eriline eelis mängu.

Infinuum online mängu üsna huvitav lahingu süsteemi. Lahinguid saab läbi üks-ühele ning kaasates mitu mängijat. Kõik lahingud toimuvad eri kohas ja teil vaja teatud toimingud. Fight on lisanduvate iseloomuga ja ei ole eriline taktika vaja arvutus võimsuse ja suuna mõju. Kui vaenlane relvastatud vaid lähivõitlus, on mõttekas seista kaitsja, ja kui saad tulistada eemalt, see on parim, et edasi liikuda ja rünnata.

Nii mängivad Infinuum soovitatav neile, kes on huvitatud külalistele, mäng annab neile Infinuum online tohutu palju erinevaid.

Ka mängida mängu online Infinuum - on võimalus osaleda võistlustel, luua klanne, või lihtsalt vestelda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more